kaip pasitiketi wyrais?

kaip pasitiketi wyrais?

pries 3 metus buwau isimylejus… planawom ateity, kalbejom apie seima, net zinojom kaip waikus wadinsim… bet buna kartais kai gywenimas pakisa koja…o tada swajones subyra, ir lieka kruwa nuolauzu, po kiek tai laiko kai atsigauni ir sutinki kita zmogu,vengi temos apie seima… gal todel kad bijai jog wel pagailes tau laimes gywenimas pakis koja? Nekaltas

vyrais pasitiket reikia taip pat, kaip ir moterom: pasitikejimu budu Taip Cha cha

manau, turint omeny tavo amziu, tau siuo metu svarbiau yra ismokti lietuwishkay rasheetee.

Imti ir pasitikėti Nekaltas

ir as galvoju, nera ko cia vaikams vardus rinkti, kol jie negime… ant sito kanto nepasitikiu nei vyrais nei moterim Nekaltas Nekaltas Nekaltas

o tau ka peni suka i kita puse jej as rasysiu ne taip kaip tiu?

Ne kaip Martynukas, o kaip lietuvių kalbos vadovėlis Cha cha

man regis kaip ir kiekvienu kitu žmogumi - pasirtiki arba ne Nekaltas

eik pas bendraamzius sukineti

Kaip gali žmogus besąlygiskai pasitikėti kitu žmogum, jei kartais pats savimi nepasitiki? Aklai pasitikėti negalima niekuo Ne

noreciau kad ir man kas i ta klausima atsakytu… Nežinau

paprastai jj tau zmogus rupi tai ir pasitikesi, neimsi gi visais pasitiket

Zinai, yra sakoma -bijai malku neik i miska Mirkt bet naktim gali tekti salti…netiesiogine prasme. Visur yra rizika…bet nebandydama laimet negali.

aciu uz pasiulyma bet man ir cia gerai Šypsena

gal bijai wilko? neik i miska? Cha cha

Argi visa gyvenima ir bijosi? Na,ka man ir panasiai pakiaulino gyvenimas,bet nesiruosiu gyvent baime vel kazka prarast,kazkuo nepasitiket. Rizikuot reikia! Mirkt

Vyras eidamas i miska malku nesinesa Cha chaPasitikiu …kol neina i miska Apkabinimas

oloTaurė ir Martynukas is kart parase mano nuomone. Taip Gerai(Kodel zmones raso “w” vietoj “v”??? Baisu) O pasitikejimas nera nieko prie lyties - o subrendimo.

Kaip pasitiketi wyrais? Yra tik du pasitikejimo budai:niekaip arba besalygiskai.Pasitiketi siek tiek,skamba kaip buti truputi nesciai.Rinkis pagal savo gyvenimiska patirti. Šypsena