kaip paremontuot?


kaip paremontuot?

kaip suremontuot pigiai ir gerai slenksčius? Cha cha yra jiem gal atskirai pirkt tų slenksčių? Nupirkau pardavimui, bet nujaučiu kad pasiliksiu sau jį, tai reik sutvarkyt Cha cha

nebent pardavimui… sau…net ir gerai padarius…1~2 metai ir dar liudniau Pavargęs

metam dviem man per akis būtų Taip paskui manau dar už tuos pačius pinigus drąsiai išeis, tai dzin, tegul kiaura būna jau Cha cha

Busui įlinikmus remontuot? Gera “smala”, gad nerūdytų, ir psio.

Pripursk atidirbusio, arba virto nigrolo ir nesurudis nei per 2, nei per 4 metus.

shropna, įlenkimai mažiausiai rūpi man. Skyles slenksčiuos reiktų užremontuot. Kątik dar prie elektros pasikuičiau, nes nedegė gale niekas. Atsekiau ką reiškia dvi iš trijų knopkių papildomų. Viena stopus atjungia, kita pažibinčius. Trečia kolkas nereguoja, bet ryt išsiaiškinsiu Cha cha mašina iš pasienio Cha cha Vieną lempą išlupus, radau tris laidus krūvoj susilydžiusius Gerai Pežo Gerai

kiek korobų telpa?

nežinau. Buvusių savininkų reik klaust. Anie tikrai manau buvo prigrūdę iki viršaus Cha cha

Nu va, kaip kontrabosistai susisneka. Juokiasi

tipo jei nupirkau mašiną, su kuria prieš kažkiek metų vežiotos dėžės, tai jau patapau kontrabosistu? Cha cha

kaip parsitempt?copart.com/c2/individualLot.html?lotId=26846744&searchType=onSa leNow

paziurejus ju kainas uzsienyje,ciujiu,kad pigei nebus Cha cha

juokaunu, sita savo atidirbus, 400k km ir neaiskios bedos, neaisku ka gausi. Bet buvau kazkada rades su 80k myliu rida, lengvai padauzta, bet iki aukciono pradzios jau buvo >4k doleriu. Gal kokiuose kituose aukcionuose ir galima rasti, USA jos pigesnes nei europoj Nekaltas

Tai USA gal ir pigesnes,bet kadangi pagrindas is aukcione parduotu masinu keliaujia i europa,pardavejai is cia ta kaina gali kelti irgi neprastai…