kaip padeti draugei kuri sawe zhudo?

Gal kažkiek ir naudinga [nors dėl to dar galima ginčytis], bet kad nebūtina - tai faktas. Gi žmones iš depresijų, savižudybių ir visokio kitokio brudo gelbsti žmonės, kurie patys nebūtinai tai patyrę. Taigi ir šiuo atveju tas patyrimas nebūtinas.

Nusisnekejai brangioji mergaite.Ar nesupratai kad ji tik uzsikabliavus.Cia ne tas atvejis kad i anoniminiu narkomanu susirinkimus reiktu vaikciot.I tokius pokalbius pagrinde zmones sede ant heros eina,kurie badosi arba iseje is rebilitacijos centro.O cia paprasciausiai vaikas kabliuka pagaves.Ne jai tie klubai.

gaila, bet šį kartą nusišnekėjai tu Laimingas Nuo to kabliuko viskas ir prasideda. O pabendraut su anonimikais verta netgi tiems, kas narkotikų nei kart nebandę. Netgi mokyklose būdavo, kad atvažiuoja anonimikai ir prieš salę mokinių pasakoja apie savo gyvenimą.

Neskleisk ereziju mergaite.Nesigincyk su dede. Kietas

jei ji pati to nenorės, tai jai nepadės niekas

Nemanau kad tu jai labai padesi pati, nebent tu su kokiu psicologu susisiektum ar dar kuo nors ir ja ten nuvestum…

Pas mane irgi tokių draugų yra, ir ne vienas. Nžn net…jei jiems pradedu aiškint kažką, kad čia negerai, tai jie arba neklauso, arba daeinam iki to, kad susipykstam. Ždž, geriausia tai jiems patiems būtų tai suprast arba jei turėtų griežtus tėvus.

Trenk plyta per galva ir ner problemos… Bet tai as nesuprantu situ zmoniu, nu NAFIG pradet vartot sita bruda jei zinai kad tau pzdc anxciau ar ANXCIAU bus…debilu debilai… Blogai Kanda

sakyk jai"as arba narkotikai.rinkis."

zinok netempk laiko ir sakyk tevams, nors ji to ir nenori, kitaip ji neislips

vartok kartu su ja Šypsena

deface - taw gal galvoj negerai ??? Apakęs Neem…mano nuomone turi kreiptis y zmones kurie ja ishgydytu…t.y gydytojus, psichologus… Nekaltasdaugiau neturiu ka pridurti Nekaltas~ Gėlė~ sekmiuko… Girtas

matai, ka as galiu pasakyti tik viena narkomanams jauciu neapykanta… visu pirma niekas nevercia ju vartoti… aisku tai yra skaudu kai tavo draugas vartoja. bet…

Armani^: na va viena buda sugalvojau, bet mano manymu jis nebus veiksmingas… pabandyk paieskoti tos baisios medziagos kas buna kai vartoja ir t.t. pamenu mokykloje ziurejom kasete kazkokia yra pirkime… jei tavo drauge nera jos ziurejusi parodyk, gal privers zmogu susiproteti… arba surask medziagos internete… mano manymu reiketu rodyti jau tas pacias blogiausias pasekmes Liežuvis

Deface gera mintis pabandysiu Laimingas aciu Bučkis

Nekaltas

LEX nuo gaidzio ant adatos ??? xi xi

aš kažkodėl pritariu, kad policija gal padarytų tvarką, kol dar nėra baisiai įsišakniję ta narkomanija.

Tik ji pati gali sau padeti…arba suauge zmonys…sunkus atvejis…