kaip padeti draugei kuri sawe zhudo?

Lex: jai tik 14 metu Žliumbia

kazin ar tu viena padesi…

baisu… Liūdnas

Tu jai nepadesi Nekaltas Patikek.

wohohoho o tu taip ir nepasakei per energetini lesala kapoja jinai ?

Jeigu jai 14 tuomet siulyciau tau pakalbeti su jos tevais.Nes kitaip tu jai neisaiskinsi.Baisu kai nuo tokiu metu pradeda kaifa naudoti Pavargęs

Taip taip neįmanoma. Kai aš savo draugą bandžiau įtikinti mest narkotikus, jis irgi nesuprato, ko aš iš jo noriu. jis negalvojo, kad save žudo, gadina savo gyvenima. Buvo gera tą akimirką ir viskas. Pešdavau pažadus, kad mažintu dozes ir galiausiai viską baigtų, bet veltui. Tik priverčiau jį man meluoti Nežinau Nežinau, kas jį vėliau priverte susimąstyt, bet vaikis mete. Deje pasekmes nekokios buvo - pašlijo mokslai(žiauriai), išsiskyrė su mergina, paliko draugai… Tu pabandyk šnekėt su ja. Tik ne taip “mesk mesk mesk, durne save žaloji”. Jie to nesupranta. Reikia prieiti prie žmogaus iš tos puses, kad jį ssažinė užgraužtų (jei jos dar liko Nekaltas),galbūt pažadėt ką nors padaryt ateity, tarkim savaitei nuvažiuot į Palangą, ar pan.Pasvajot kartu. Tiesiog žmogui reikia atverti akis. Jei seniai vartoja, sunku bus.(Pasišnekėt su tėvais idėja irgi dėmesio verta) Sekmės GėlėBeje, o ką vartoja, jei ne paslaptis? Nekaltas

Apakęs Apakęs Apakęs Baisu

Pas psichologą ją. Ir viską atropartuok jos tėvams.

nepadesi Ne

Nepadėsi.Dažniausiai jaunos panos,paauglės,nelabai klauso kitų žmonių patarimų. Jei niekaip neišeis su ja susitarti kad nebevartotų pasakyk tėvams. Žvaigždė~

priklauso ka vartoja ir kaip daznai ji vartoja ir kiek laiko jau vartoja… ash kaip pats vartojas narkotiku atsisakiau ju visam gyvenimui… dabar net nenoriu pagalvot, reikai tureti valios… nemanau ar tu galetum jei kuom nors padeti… man pagalbos neprireike pasakiau sau “ne” ir viskas…

Jeigu problema jau toli pažengus ir tavo draugė pati nesupranta…tada ieškok suaugusių pagalbos…paprašyk pagalbos žmogaus, kuriuo pasitiki ir kuris galėtų padėt. Jeigu nieko nedarysi, poto visą gyvenimą save kaltinsi, kad galėjai padėt, bet nesusigriebei laiku Angelas

Aha, nutempk Tu žmogų per prievartą pas psichologą, kuriam, kas be ko, jis greičiausiai nieko ir nepasakys, nes nemanys, kad tai būtina.

Kam iškart taip kategoriškai? Padėti gali. Tik tam reikia ne šiaip noro ir ne frazių kaip “Ai, nu baik, nebevartok”.

Kaciuk,svarbiausia metant kaifa,reikia ir pacio vartojancio zmogaus pastangu ir noro,valios.Jai valios neturi prireiks suaugusiu pagalbos.Mane is to liuno viena drauge istrauke,ji turejo taip pat patirties tame reikale.Jai ne ji nezinia,gal buciau jau sedes ant adatos.

Visur ir visada reikalingos pastangos to, kuriam gero siekiama. Noritn ištraukti žmogų iš narkatos, nebūtina turėt patirties tame. Svarbiausia turėt tam tikrų savybių, užsispyrimo ir to žmogaus bent nedidelį pasitikėjimą.

labai gaila… deja anegloakys teisi Taip

patirtis visur daro savo.O siuo atveju patirtis labai naudinga padedant zmogui atsikratyt to sudo.

patirtis visur daro savo.O siuo atveju patirtis labai naudinga padedant zmogui atsikratyt to sudo.