Kaip padaryti, kad magelis laikytu atminti?

Kaip padaryti, kad magelis laikytu atminti?

Sveiki Autobanginiai, klausimuks:
Turiu mageli Panasonic dfx 600n, iseidamas is tackes isitraukineju visa (pacukai ir be snukio nupis migom). Taciau uzpiso isidejus kiekviena karta stotis ir visokius nustatymus suvedinet, nes nelaiko atminties Liūdnas KAs galit pasakyt, kur i magelius montuoja kikia krona ar ka, kad atminti laikytu?

siaip maguose yra vienas laidas kuris pastoviai turi gauti srove tada nenusimusa… tipo 2 pliusai eina i maga, viena pajungi magas veikia o kai pajungi kita tai jis tik nenusimusa, tai as viena pajungiau prie to pliu so kad istraukus rakteli nebegrotu o kita prie pastovaus kad nenusimustu… pas mane ant pionierio tai yra oranzinis pabandyk pas save toki susirast, ir prie jo prinuk koki elementa gal pavyks… sekmes bandant

tikiuosi kanors suprasi is to ka prikeverzojau Cha cha jei ne rasyk i privata pabandysiu kitaip paaiskint Laimingas

eik i elektronikos kluba manau ten daugiau patars,va pagalvojau ir man gerai butu kad mano pionierius atminty laikytu

[/quote]

[/quote]

tai juk jis ne to klausia - isemus maga nusimusa, o ne rakteli isjungusCha cha
o maga isemus - nei vienas laidas jo nemaitina, man rodos Cha chaCha cha
pas mane ta pati problema ir tikrai nemanau, kad galima ka nors padaryt, o jei ir galima, tai kaina turbut sieks mago kaina ar ja net virsis…
bet gal yra kokiu racionalizatoriu cia, nes tikrai uzknisa pastoviai is naujo viska nustatinet…Mirkt

[/quote]

tai juk jis ne to klausia - isemus maga nusimusa, o ne rakteli isjungusCha cha
o maga isemus - nei vienas laidas jo nemaitina, man rodos Cha chaCha cha
pas mane ta pati problema ir tikrai nemanau, kad galima ka nors padaryt, o jei ir galima, tai kaina turbut sieks mago kaina ar ja net virsis…
bet gal yra kokiu racionalizatoriu cia, nes tikrai uzknisa pastoviai is naujo viska nustatinet…Mirkt

[/quote]

galima galima kazka eletronikos klube minejo elementa bandyt statyt ar kazka tais tokioNekaltas

kaina idomi butu…

[/quote]

tai juk jis ne to klausia - isemus maga nusimusa, o ne rakteli isjungusCha cha
o maga isemus - nei vienas laidas jo nemaitina, man rodos Cha chaCha cha
pas mane ta pati problema ir tikrai nemanau, kad galima ka nors padaryt, o jei ir galima, tai kaina turbut sieks mago kaina ar ja net virsis…
bet gal yra kokiu racionalizatoriu cia, nes tikrai uzknisa pastoviai is naujo viska nustatinet…Mirkt

[/quote]

skaityk dar karta as pasiulai prie to laido elementa prikabint!!!

Radioelektronikos forume buvo toks klausimas. Pasirodo pats paprasciausias variantas, nunesti zmogui, kuris uz 40Lt padarys atminti. Zmogus, uzdaves toki klausima savo maga, darydamas atminti, galugale sudegino Cha cha Cha cha

Taip, as zinau, kad galima, girdejau kazkur, padaryt atminti, ir ne uz 40, o uz 20 lt berods… Bet kas pasakys, kur tai galima padaryt? Kas zino toki zmogu ar firmele kokia, kur galetu toki navarota istatyt?

Blaupunkt’o magai islaiko atminti.

tai dabar man reiktu tavaji blaupunkta sukryzminti su manuoju mageliu, kad mansis ir laikytu ? ar apie ka tu cia ?

Cha cha

Tai kad blaupunktas yra stalčius dažniausiai, todėl ir laiko. O į snukinį reikia dėt vidinę batarkę, nuneškit pas elektroniką ir jis padarys (žiurint koks magas, ar dar vietos likę tai batarkei).

xa tu ka durnas ar tau su galva negerai i snuki idet batarke xe xe
kai snuki nuimi ir taip atmintis lieka
cia kalba kaip i maga idet elementaNekaltas

Asile tu, Baisu
niekas tau nesiulo i snuki del batarkes.
cia kalba eina, kad magas visas isimamas, tai yra tokie magu tipai:

  1. imontuojamas ir neisimamas
  2. su stalcium
  3. su snukiu.
    tai jei isimsi 2), tai laikys stotis ir tembrus visus, o jei 1) ir 3), tada ne.
    Tai jei nori, kad 1) ir 3) nenufyrytu niekas, tai isimi ji visa, bet tad dingsta visi programavimai, tai reikia i gala imest batarke VIDINĘ, jei neįskaitei). Aišku, jei nėra kazkoks special magas arba jei ten nera dafiga visko prikista.

TAip, hebryte, visa tai as jau zinau, bet kas zinote, kur ta baterke kas gali istatyt? Ir uz kiek?

yra budas.
kiekvienas maga turi tam tikra ytampa kuri palaiko mikruskes setingus.
ta ytampa nedidele, turejau panasonic senoli toki pakako 3.5v tai akuma nuo mobilaus sodini ir viskas
tik reikia padaryti kad tas akumas pasijungtu tik tjungus nuo 12V
tam tikra momenta magelis gali buti be maitinimo (priklausomai nuo klases - kuo didesnes talpos maitinimo kondkai tuo ilgiau laikys) bet kalba eina apie sekundes
tai va jei yra vietos kur ideti akumuliatoriu nuo mob tel ar tiesiog pakraunama akumuliatoriu baterija(kelis elementus sujungus i baterija) C2025 tipo (laikys labai trumpai, be mazai uzims vietos) tai galima pasidaryti, jog istraukiant is stalciaus(atjungiant nuo 12V) isijungtu mazasis akumas.

gali du (gal ir daugiau) budai - rele statyti, arba mechanini mikro jungikli
abu budai gan sudetingi, jei pats nesusidurei su pan dalykais nepasidarysi, kantrybes neuzteks Šypsena

gal neshti i rad taisykla.

Perskaityk instrukcija.