kaip mesti rukyti?

Tiklai zinau, kaip sunku yra mesti rukyti, dar ypac tada, kai ilgai rukai!
As daug kartu bandziau mesti, bet iseinu su draugem, o jos ruko,tai per daug sunku susilaikytiLiūdnas
Beje, man mesti nepadejo9 net 100 ciupa ciupsu, kuriuos nupirko draugas noredamas, kad mesciau rukyti!
tei wa…
SWEIKINU TUOS,KURIE NEPRADEJO RUKYTI!!!

as tai nerukau nzn bet kai draugai meta tai maziau ruko klijuojasi pleistrus ir .t.
Taip

as irgi nuo rugsejo 1 metu. tiksliau kai surukysiu paskutines 2 cigaretes, nes tik tiek ju man beliko.

as tai kai nusprendziau mest rukyt tai tuo metu stovejau balkone ir :Kietas … susimasciau ir ismeciau cigarete pro langa pasqj visa savo mylimu barclay menthol pakeli pamindziojau… Juokiasi o siaip tiesa sakant tai nepadejo…o padejo tai rimtas barnis su vaikinu del sio zalyngo yprocio ŠirdisŠirdisŠirdis

nereiko net pradet Liežuvis

Daugiau book su tais draugais kurie nerooko, ilgiau pasedek namie su kuo nors, uz tuos pinigus kuriuos ishleidi cigaretem, nusipirk ka nors skanaus arba koki Mixa, nu nzn, ziurek kas tau geriau Šypsena ir nebook su tais kurie rooko iki rugsejo 1-os Šypsena…Na galiu pasakyt, kad ash bandziau tikrai newiena karta atsikratyt sio iprocio, bet nieko neisejo ir susitaikiau su tuo, kad leisiu pinigus tam, kad siek tiek pagadint sveikata…Juk ne ASTRA rookom kur nera filtro ir 12, 0.9 …ir neboosim seniais su pageltusiais nagais ir dantim… Šypsena Ziurek prie vyno nepriprask…Šypsena

Parduotuviu lentynose jau yra sokoladiniu cigareciu…

uzjauciu, bet noreti mesti kai tau patinka rukyti, yra kazkaip nesuderinamaNekaltas mane panashi situacija kankina, bet as jau nesakau, kad noriu mesti, nes zn, kad man patinka Baisu Kietas

as irgi nuo rugsejo nusprendziau mesti rukytMirkt bet tik su salyga, kad mano vaikinukas prie manes neberukys… ir pats pasistengs mesti… labai tikiuosi, kad pavyks! nes pakanka jau gadint sveikata… jau pradeda netgi poveikis jaustisNekaltas
laikykis!!Kietas-Ne

o kam tau mest!?del butelio vyno?neapsimoka nori ir rukyk.as rukau ir nezadu mest.Kietas