kaip mesti rukyti?

kaip mesti rukyti? Kietas Cha cha

nu va norejau paklausti kaip jums pasiseka mest rukyt ??? ash chia bishki susiderejua ish vyno butelio,kad mesiu rukyt nuo rugsejo 1d aisqu ir pati noriu!!! Nekaltas bet kazkaip abejoju, kad man isheisCha cha juk man teip patinka tuos dumelius trauktKietas bet ash labai nenoriu pralaimetNe

oij nzn.nerukau.
o tau sekmes,zhiek nepralaimek Kietas

kramtyk daug daug gumos ir stenkis nepirkti rukyt ir maziau galvot apie tai Taip

SekmesTaipŠypsena

kaip mesti, taj as nzn, nes nerukau…bet regis, jog pradeti yra daug lengviau…Cha cha

bet tu pasistenk…ir pavyx…reikia tik buti labaj atkakliaj…Liežuvis

lengva jum shneketLiūdnas gumai tai pinigu reikia ir dantys gadinasLiežuvis kad pradet lengviau negu mest tai cia aisqu kaip dienaŠypsena

pirmiausia reikia TIKRAI noreti. tiesiog pasakai sau NE, ir viskas baigta. pamirsk.

Geriausia isvis nepradetCha cha
O mano tevux padare taip:Nusipirko skaitmenine kamera issimoketinai,tad turi per 2 metus issimoketTaipO jis paskaiciavo,kad jei tuos 2 metus nerukys,ta kamera ir iseisMirktDabar ir nerukoCha cha

Valgyk saulegrazas Mirkt
SekmesLabas

nerukau,nzn…bet girdejau,kad galima pamirgis ciza i piena isdziovint ir surukyt…tipo gyvenime i cizas nebegalesi ziure…cia girdeau taip…anyway sekmes KietasBlogai

nereikejo pradetiŠypsena

Kaip man slykstu kai Moteris Kietas

Na zinau gera buda,bet siaip reikia tam laiko,mazinti cigareciu kieki,bei silpninti jasŠypsenaStenktis sumazinti,nikotino priklausomybeŠypsena_Sekmes

Gerk daug pienoTaip

pradek sportuot ir jausi kaip sunku sportuot kai rukaiNekaltas ir is karto noras praeis rukytCha cha

krc tokiu temu jau buvo ne viena ir jai biski archyve pasiziuresi tai rasi patarimu daxuha su biski TaipTaipTaipTaip

Paimk ir mest kuo toliau! Cha cha Tiesa sakant, nezinau… Nekaltas

As ir esu nusprendusi ta pati padaryti,ir jau dvi dienos kaip laikausi…ŠypsenaPaprasciausiai bandau kazkuo uzsiimti,nes kai nieko neveiki,tai ir lenda mintis,kad gal reikia eiti kur parukyti.Pati to labai noriu,ir siaip vaikinukai sako,kad jiems labiau patinka nerukancios merginos…Šypsena

taip va paimk ir mesk Cha cha shiaip nuo nusiteikimo priklauso… Mirkt kazkada toose vienam sedejau tai visi ruko, as turiu cizu, bet is principo visa vakara nerukiau… Mirkt

TaipTaipTaiptik i kaimynu darza taikyk ir ziurek kad kokia bobike vedziodama suni neuzciokintu Cha cha