kaip manote kokios paneles dabar populiarios?

kaip manote kokios paneles dabar populiarios?

kaip manote kokios paneles yra populiarios siuo metu.gal yra kokie kriterijai pgal kuriuos issirenkat kokia panele yra grazi ir t.t

Kriterijus Nr. 1: neužduodančios tokių kwailų klausimų.TaipCha cha

asq, isvaizda buvo svarbi visais laikais, taciau reikia nepamirsti, kad svarbu yra moketi bendrauti. nei vienas vaikinas nebendraus su panele, kuri tyli it mieta prarijusi arba kuri kalba uz du vienu metuTaip svarbu protas, mokejimas bendrauti, o ar panele grazi, ar ne, tai jau cia skonio reikalas. TaipFlirtasLiežuvis

paieskok internete dingusiu be zinios nuotrauku ir pamatysi kokios populiariausios Cha cha

jus ne man atsakinekite siuos klausimus o visai lietuvelei.nes kiekvienam zmogui rupi sis klausimas.ir nereikia cia lia lia

einamos tik ne ilgamJuokiasi

duodancios ir neklausinejanciosTaip

aciu uz arsakyma.tai kaip matau tu prievartautojo tipa turi.

Shiuo metu populiariausios Moteris Lietuvoje yra su galva, dviem rankom bei dviem kojom… Gerai Papildomi pozhymiai: ne "blondines" Blogai

Alia klausimu tupumas mane jau pradeda zhaveti Cha chaCha chaCha cha

[quote]
mareliz rašė:
paieskok internete dingusiu be zinios nuotrauku ir pamatysi kokios populiariausios Cha cha

geras jumoro jausmasJuokiasi

thanksAlus

Rūkau … Kietas

pagal skoni

As blyn ir galvojau, kas man cia taip rupi… Aciu tulsi, kad primineij JuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasi

JOOPS Gerai Gerai Gerai
Labas

nu ple, nu ple, luzk is koto… aisku kad man tikrai nepatiksi, taip kad gali nesistengt… Jo, bukumui ribu nera

Ir dar zinok siuo metu man ir daug kam populiariawsios paneles yra stintos… kriterijus, kad kibtu Šypsena
taip kad susiveik kur raugintu agurku backa Mirkt

Taip

GeraiGeraiGerai

Dar prideciau: privalumas butu, jei turetu (!) ir pora (.)(.) Cha chaCha chaCha cha