Kaip manote ar narkotikai galiausiai uzvaldys paauglius?

Su jumis viskas aišku Cha cha Žvaigždė

slave > gera? Juokiasi Juokiasi nu nu… Cha cha

ir kas cia aiskaus? Apakęs Cha chagaletum man paaiskit? Nekaltas ne cia , o i prvt Liežuvis~ Cha cha

Pati geriausia Cha cha Gausi man rytoi zoles? Cha cha

Nekaltas Blogai Savo asm. rejkalus aptarinėkite ne čia. Žvaigždė

o kas jai per koky toosa kas nors imes tablete i gerima tavo? kas jei pribegs su svirkstu ir suleis? ar kaip nors kitaip tau nezinant ar per prievarta ju ikis? a? kas tada? niekad nereik taip uztikrintai sneket kai ne viskas nuo taves priklauso.

Taip, pabaiga arteja, gelbekites kas galit, jie tarp musu, pamasu perima valdzia… AAAA!!..

Nu cia tipo juokaudama rasiau Liūdnas

Gal wisu neuzwaldys tajp jau Šypsenabet kad cia rimta problema taj faktaz…

as dar nebandzius nieko rimtesnio… hm… siaip ka as zinau, cia priklauso nuo kiekvieno zmogaus, kaip jis ziures i visa tai… o ar liks ar neliks ne mums zinot… Pavargęs

kam taip ziauriai… ? Laimingas

Zole jau uzvalde, greit ateis ir svirkstai. Ziauru… :confused:

gal ir prades jaunimas daugiau vartoti narkotikus, gal uzvaldys jie kazkuria dali jaunimo, taciau, as manau, kad tikrai ne didziaja Ne

suuuudaS tie narkotikai…ir kuo tuolyn tuo baisyn… Nežinau Nežinau bet kaj kuries dar susiprotet gali… kaj kurie jau ne… Nekaltas

****u nevartoju, o jei daunai vartoja tai koks man skirtumas, protingesni nebetaps…tik pavojingesni Nekaltas

Koks skirtumas toliau ar ne, visa gyvenima taip buvo Mirkt Ir visada yras tu kurie vartoja, kurie grieztai sako ne, kurie susilaiko Mirkt Visada tokiu buvo ir bus, patikek manim Mirkt

o dar klausia del ko lietuviu tai ryskiai mazeja Cha cha nieko ash pritariu Cha cha

narkotikai jau uzvalde… Liūdnas

narkotikai suteikia dangu, bet atima sparnus!

Narkotikas - tai tikrai labai ,labai blogas iprotis , na bet tikiuosi kad gal , po mazu paugliai prades suprasti kad tai tik jie sau kenkia . Juk zengent tolyn metais , zmones vis labiau protingeja , todel gal narkotikas po mazu ims nykt , bet reikia bijot kad neatsirastu kokiu nauju svaigalu Cha cha