Kaip manote ar narkotikai galiausiai uzvaldys paauglius?

Jo man irgi keista…

jau geriau tegu pabando alkoholy , nei narkotikus Pavargęsgeriausia is vis nieko nebandyt Šypsena

A leiskit gerbiamasis tada paklausti kodėl jūs ir rūkyt,ir išgert bandęs? Mirkt Vis tas smalsumas… Arba kompanija… Žvaigždė~~

nerukiau dar ne karto Šypsenaneprikisinek nebutu dalyku Nekaltaso isgert…a kad jau nebeatsimenu…sventem kazka…gal ir kompanija , smalsumo nebuvo Ne Cha cha

manes tox shlamshtas neuzvaldys

Na geraj nesikabinu Mirkt Tiesiog konstatuoju kad DAUGUMA yra vistiek kažko bandę… Ir taj dar ne pasaulio pabajga.Tačiau kajkada beabejo tie bandymai ir priklausomybe gali tapti Liežuvis Žvaigždė~~

tai va , kas as ir sakau Cha cha jeigu jau tapt priklausomam , tai tik ne nuo narkotiku Pavargęs

paaugliai uzvaldo narkotiku rinka Girtas

wisu paaugliu narkotikai tikrai neuzwaldys, as pac da jokiu narkotiniu medziagu nesu bandes (ishskyrus alkoholy ir cigaretes)

Laimingaskaip supratau jus visi pries! dziaugiuosi Šypsena,bet vistiek tu narkomanu priviso per daug! Ne

alkoholis ne narkotikas… Nekaltas Cha cha

Išsisukinėji Liežuvis Cha cha Žvaigždė~

ne Cha cha bet rimtai gi ne narkotikas… Nekaltas

nu tikiuos,kad neuzvaldys Pavargęsbent vienas nepbandes narkotiq tikrai bus-tai busiu as Laimingas Angelas

Na gal ir ne narkotinė medžiaga,bet prie alkoholio irgi galima priprast Liežuvis Gerk su sajku Cha cha Žvaigždė~~

ne neuzvaldys, islieka tik stripausi…

gal uzvaldys gal ne…kam ne px… siaip tikrai liks bent keli nebande…

Na zn… Man tikrai ne px kad gyvensiu narkomanų pilname pasaulyje. Žvaigždė~~

xe xe as gera mergaite, nesikeikiu ir nerukau Cha cha ir dar nepuciu, ir viso kito nevertoju Cha cha

o as ir nesigincyju kad negalima priprast Šypsenacia man sakai su saiku? Cha chanegeriu daugiau…bet ir maziau negeriu… Nekaltas