Kaip manot,ar verta taip pasikelt del tokio dalyko,kaip isvykimas i USALast news(71 zinute)

buti patriotu kiekvieno zmogaus pareiga!

toks jos elgesys tikrai nepadaro jokio ispudzio…labiau ji sukelia neigiamas simpatijas, nei susizavejima…

ne tu mane netaip supratai ne Amerikieciai pranasesni uz Lietuvius…paprasciausia ji pranasesne uzmus nes pasieke geriau uz mus gyvenime.Ji jau gyvena ten kur geriua ir nereikia varyt ,kad Amerika yra blogai…Paprasciaui,kas taip sako pavydi ar joje nera buva.Pvz man tai ji paliko tikrai nebloga ispudi,taciua man ir Lietuvoje nieko netruksta…Nors studijuot tikrai neatmetu galimybes vaziuot tenMirkt
O kartosiuosi 1000karta keltis nereikiaPiktas Cha cha

o ash ir nesiputojuLiežuvisLiežuvisLiežuvis

jooo…wisi cia kas waziuoja i shtatus wisi keliasiŠypsena lik ten butu kox rojus…na ajsq as irgi nenoreciau likti lietuvoje bet keltis kad kur kitur iswaraj irgi nesamone Ne

Butu proga su tavo ta drauge pasneketi, tai greitai as jai aplauzyciau ragelius. JAV buvau ne vien ir ne du kartus, beje ir dabar joje esu, bet daug kas lietuvoje nezino apie mano isvykimus, net kai kurie mano draugai, bei gimines kai kurios…

nu chia nesamone… bet tokiu tikrai yra… kurie pasikelia zhiauriai… Cha chaCha cha

Daug sugrizo is Amerikos,nepritape prie aplinkos.Netikiu,kad jai taip lengvai ten eisis-palauk pati pasiges Lietuvos,visu draugu.
Matos,kad drauge ziuri i Amerika,kaip i svajoniu sali,o kurioje is tikruju dirbi kaip vergas ir 2 darbovietese,kad pragyventi galetum.

as manau,kad keltis visaiiii nereiketu!

jau ta tavo drauge Blogai Tu su ja ir nesisveikink ir nekreipk demesio. Kai pamatysi ji kad i jos pasigyrimus niekas demesio nekreipia gal pati ant zemes nusileis. O toj Amerikoj nieko ypatingo. Kiekviena salis yra savaiip grazi.
Siaubas tie pasikelimai yra durnas daiktas ir as nesuprantu tokiu zmoniu. Pernai vasara susitinku tokias dvi grazuoles, o jos kaip pradejo girtis: wa, mes Ispanijoj buvom ir t.t. Paskui ir manes prisimine paklaust ar kur buvau. O as ramiu tonu: taip, buvau, JAV. nu atvepo tom zandikauliai Cha cha
Sekmes Labas

koks cia gali buti pasikelimas!cia geda kad vaziuoji i USA o ne gyveni savo gimtojoje zemeje :LIETUVOJE!KandaKandaKanda

Aciu,kad paaiskinaiTaipDabar supratauŠypsena
Siaip ten is tiesu geresni atlyginimai,darbai,gyvenimo lygis ir t.t.Bet ji jauciasi lyg butu kokia isskirtine ar pan.Tipo"as vaziuoju,o tu ne"Nekaltas
Nors ji ten prazusTaipAnglu ne bum bum,maivosi kaip paselus.Sake amerikiecioai tokiu nemegsta…Nekaltas

deja mano keli pazistami yra isvazeve i JAV ir tikrai tuo nesidziaugia!!!
ta pati sake ir zmones su kuriais snekejau per ineta.

  1. panos - visos keules, zhyrnos kokiu Lietuvoj nera mate.
  2. nigeriai - tie padlos yra tas pac kas pas mus forsaj! prisipisineja del nieko.
    ten lietuviai grupem atskirom buriuojasi, nes kitaip nesaugu

Atsargiai apie nigerius, nes jie yra zmones taip pat, ir jie niekuom neissiskiriantys nuo baltuju. Pazistu nigeriu, puikus zmones jie, aisku ne visi.

Mano nuomone neverta keltis del jokiu dalyku Ne

na as pati pries isvaziuojant i amerika buvau uzrietusi nosi bet nera cia ko keltis gi kiekvienas gali isvaziuoti … bet kai ta daraij nepamastaij Ne na jei antra karta tai butu tikrai neriesciau nosies nera cia del ko!

Pritariu
Taip

***** ta JAV Blogai
p.s. Šypsena LCG nepamirsta savo senu iprociu Šypsena gerai Gerai

Nera tokio dalyko,del kurio vertetu pasikelt