Kaip manot,ar verta taip pasikelt del tokio dalyko,kaip isvykimas i USALast news(71 zinute)

As asmeniskai nzn priezasties, pateisinancios pasikelima!!! o gal ji net ne del to pasikele,siaip pasikeite ir tiek…o gal tu pasikeitei ir ji nebenori su tavim draugut ir pati nenori likt kalta,tai galvoja,jei pasikels,tu su ja nebebendrausi…nu bet as cia tik spelioju…pkalbek su ja (blogiau nebus)

reiskias ji nedrauge,nes jei po tokio dalyko pamirsta draugus…Nežinau

palauk kol isvaziuos Šypsena va birzelio men drauges sese isvare 4 men i usa padirbeti taip dziaugesi o dabar net graudu Laiškas skaityt.sako kad nori namo kad ten taip nesmagu…ir kam gi taip nebuna…net graudu ziuret butu i tavo drauge zinant kaip viskas gali pasikeisti…

Suprantama kad faina jai isvaziuoji y kazkokia saly bet tai dar bus taip negreit ir dar neaisku ar is vis ji isvaziuos be to kokia ce nesamone-keltis del to kad isvaziuoji tegul keliasi toliau bet kai praras draugus ir y ta savo Amerika isvaziuos su sazines grauzatim jai ji is vis tokia turiPiktas

ash manau kad verta pasikelt nes i USA nekeikvienas gali nuvykti USA-juk nekokia Rusija

jei kelsis tai ir neisvaziuos Liežuvis

Be reikalo keliasi… Blogai

O ar ash juokiuosiApakęs? Cha cha ← cia paprasta sypsenele.Gerew isiskaityk i zinutes turini,ten nei vienu zodziu neuzsiminta,kad patriotizmas man juokingasNeButi patriotu ar ne , cia jew kiekvieno zmogaus reikalas ir nemataw cia nieko juokingo.Ir visai nebutina manes uzsipulti,del kazkokio zenkliukoNežinau

aishku nere cia nieko del ko wertetu keltis…nemegstu tokiu zmoniu…kurie ish sawes stato ale kazin ka Nekaltas
idomi tawo viena ish geriausiu draugiu, kad net kartais nesisweikina Nekaltas
sheip ash idemiau rinkciaus draugus ( cia tik toks posakis Liežuvis )

kvailas zmoniu noras pries kitus pasipuikuoti man net vezi varo…Blogai, ir nera cia jau toks didis dalykasNe, ne ji vienintele i USA vyksta, nes kuo toliau, tuo daugiau seimu ten keliasi…Taip

Eik tikLiežuvis
I Rusija irgi ne kiekvienas isvaziuojaNeGrieztoki reikalavimai.
Mano drauges seima norejo isvaziuot,bet neisvaziavoNe

Del nieko keltis negalima,nors ji sustra gyvens Amerikoje…Keltis negalima,nors ir istikruju esi parnasesnis uz kitusMirkt

Na,nemanau,jog ji pranesesne.Kas,kad gyvens AmerikojNe
Juk negalime teigt,kad amerikonai pranasesni uz lietuviusNekaltas

Pazhystu viena bachuriuka, kuris vasaras leidzhia Amerikoj…ir sheip nieko…na betn man atrodo kad jis nesikelia…vatŠypsenaLiežuvis

kiek tai tavo draugei metų
t.y. ji su tėvais vyks ar vienaNekaltas

Ji turbut ziauri durne nes del tokio dalyko tikrai nera ko keltis Ne ten nieko bliambano nera.

zinoma neverta keltis man tai tokie zmones labai nepatinka Ne kox cia pasikelimas ji nuo to juk netaps turtingesne !

nu mano vienas draugas irgi isvaziuoja i jav, bet jis ne kiek apie tai nekalba, nors isvaziuoja dviem ar trims metams. Tik neseniai ir suzinojau apie tai. nera cia del vaikscioti pasikelus TaipTaip

gerai gerai, nesiputok Nežinau Bučkis

i ta zydu ir nigeriu krasta? JuokiasiJuokiasiJuokiasi
man to zmogaus gaila kuris ten vaziuoja