Kaip lengva ir kiek kainuoja atrišti N3660 IMEI? Tikiuosi, kad nelengva ir daug kainuoja?

Gerai

gal jau išauk iš to forsiško amžiaus Taipnori pasakyt ,kad iš manes pavoge telefa o aš tilėt turiu ??? pašol tu nx Piktas tokius gaidžius tik ir reikia sodint ble žmogus taupo.kad nusipirkt gal riboja savo poreikius del norimo daikto, o čia ateina loxas ir be vargo pavagia …gal tu durnas Nekaltas

cia jau nuo zmogaus priklauso

Pastebėjimas “tarp kitko”: švelniai tariant nukrypta nuo temos esmės: ar lengva nulaužt N3660 IMEI? Beje, gal kas gali primint, kaip telefone pažiūrėt IMEI? Kažkada žinojau tą simbolių “kombinaciją”, bet primiršau.

*#06#

cia man keistai atrodo… tai ka, radai buto duris ishverstas ryte? ar tu ju visai nerakini? o gal visa kruva raktu esi ishmetes ar daves kokio pazystamo pazystamui kad pvz ateitu kokias geles palieti kai tu nenamie Girtaso gal uzet kokiam kabake su chebra Tūsasjie tave girta parvede - uzmate kad tlf neblogas… Drovustai kaip ten ish tikro buvo Liežuvis

kazkaip keistai skamba, kad ryte neradai mobo stalciui, tixleu paaiskink kas kaip buwo Šypsena

Oi, jei papasakosiu viska iki smulkmenu, isvis nezinau, kas is jusu cia galetu patiketi… Duris radau graziai uzrakintas, tik tevas 5:30 ryto ejo i darba, apie 9 grizo, po to dar ejo 5 minutem i rusi (tai vienintelis momentas, kai durys buvo neuzrakintos), o po to, dar neiskarto, iejes i kambari pastebejo atvira stalciu ir kad jame nebera telefono (as miegu kitame kambaryje, negu tas stalcius). Bet svarbiausia, kad analogiska situacija buvo pries 1,5 metu, tik tada telefonos dingo ne is stalciaus, bet nuo kompiuterinio staliuko - cia dar biski itikinamiau, nes jis matosi is koridoriaus. Bet kad paimti is stalciaus, tai cia jau virsune! Cia jau toks ispudis, kad turejo zmogus zinoti, kazkas is savos aplinkos.

Taip, del raktu tu teisus, yra pora zmoniu, kuriems buvau daves, vieni is tu zmoniu kazkada pagyvendavo, t.y. pasaugodavo buta, kai isvaziuodavau, ir beje, is mano buto tiem zmonem taip pat nusvilpe 2 telefonus ir fotika, kai jie buvo namie. Bet, aisku, nesu isitikines, kad jie nemeluoja… Ne

Nu kad nea… Tik buna, kad su draugais pauziu pas save namie, tai belieka ka nors is ju itarti…

O kaip is tikro buvo, dabar aiskinasi teisesaugos organai. Tik va kur cia tu geresniu rysiu radus, kad efektyviau ieskotu?

nu zinai…wa cia tai istorija Geraicia kaip ish filmo panashiai - “nuvaryti per 60s” Girtas Baisuuzuojauta tau bicas !!!

Jo, ir svarbiausia, kad abiejais atvejais tai ivyksta man bebunant namie - pirma karta (pries 1,5) mano Samsung N620 nuo mano kompo staliuko nukniso, kai, jei jau tiesiai sviesiai prisipazinti, sedejau WC (tiesa, tada tikrai neturejau iprocio bunant namie ir dar dienos metu turis rakint, o antra karta - man bemiegant, o kas svarbiausia - is stalciaus. O tame kambaryje stalciu yra daug, kodel reikia patikrinti butent sita? O apart to telefono dingimo - jokiu pedsaku, niekas net nesujudinta, tiesa, tuo paciu dar pagriebe ir mamos telefona, kuris gulejo koridoriuj prie pat duru, bet apie ji jau nesneku, nes ten ar taip, ar taip, jau beveik bebaigiantis savo dieneles senas Triumas.

uzuojauta,keisti dalykai pas tave vyksta Nekaltas

Ką čia jau ir bepridursi… Bet… ar lengva atrišt NOKIA 3660 IMEI?

Pas mane 10 litu , ir tarp kitko buvo partija telefonu is Tele2 kurie priristi pagal IMEI , kol nepakeisi , tol neatrisi . Nors isvaziavus is Lietuvos , puikiausiai pradeda veikti ir nereikia atristi . Ieskok telefo is savo pazistamu , turbut zinojo kur ir kame … uz reklama , reikia moket …

Nesupratau - uz kokia reklama? O telefo kaip tavo manymu ieskoti - taip ateis kas nors ir pasakys - “as pavogiau”, a ne?

Tawo imeju galima nulauzti maximum per 20min ir jo nulauzimas kainuotu nuo 15 iki 20lt! jai tawo pawoge tai uzjauciu ir jai pakeis imeju tai jau nieko nebeirodysi!

Anksciau as turejau video kamera Sony , su vienu “pazistamu” nuvarem pas paneles , pafilmavau . Veliau parvazevom pas mane i svecius paziureti ka prifilmavau , po savaites mane apvoge . Zinoma su kamera pavoge ir daugiau ko … Pamoka visam gyvenimui .