Kaip lengva ir kiek kainuoja atrišti N3660 IMEI? Tikiuosi, kad nelengva ir daug kainuoja?

Kaip lengva ir kiek kainuoja atrišti N3660 IMEI? Tikiuosi, kad nelengva ir daug kainuoja?

Na, jeigu tokį klausimą užduodu, tai turbūt suprantat, kas įvyko… Žliumbia Tikiuosi, kad suseks, tik įdomu kokie šansai ir kaip visas tas procesas vyksta. O svarbiausia - ar paprasta “nulaužti” N3660 IMEI?

Pawoge 366? O taj kur tu ziurejaj!

Kažin ar ieškos, nebent turi giminių kurie aukštai sėdi. Šiaip įmanoma matyti originalų IMEI, daug kas įmanoma, tačiau mažai kas daroma. Man prieš 5 metus yra nukosinę telefoną (o tada jis kainavo 3000Lt), ir kągi pasirodo Bitė nesugebėjo įtraukt to tel IMEI į “juoduosius sąrašus”, o ką jau bekalbėti apie paiešką.

Ka reikia daryt norint kad telefonas butu itrauktas i “juodosius sarasus” ?

Norint atrist IMEI DCT4 Noskem reikia keist procika. Kaina apie 80 Lt

kuriam mieste tau pavoge?

o Andrius f rimtai yra invalidas p.s nenoriu izeisti bet ar rimtai?

Flexable nu ir tawo protas…

Andrius_f siulau papildyti tema su nuderintais mobais Juokiasi

Siaip tas zodis “invalidas” man nelabai patinka, as esu neigalus! Bet nesuprantu, ka tai turi bendro su GSM…

Nu sito pasisakymo “voobsce” nesupratau!

Vilniuj.

Tuo metu “ziurejau” “sapnu kina” savo namuose nakti, o telefonas gulejo stalciuje kitame kambaryje, bet atsibudes ryte jo neberadau. Apakęs Sunku patiketi, ar ne? Man taip pat, kaip ir visiem, kam papasakoju.

O “aukšai” tai kur? Policijoj? Tarp GSM operatorių? Tarp kurių sluoksnių ieškoti tų “aukštai sėdinčių”?

marazmus jus cia snekat.temos autoriau jei esi “ozys” tai kreipkis mentus.

Prie ko ce nx ozys!? Bl is tawes wogs o tu nieko nedarysi ane!

tai kam tada ta imei blokuot jei zadi telefa susigrazint?

cool_V ziuriu tawo pasaulis mazas,kad taip sneki.

Nesuprantu ka ce sneki!