Kaip kovoti su omnitelio spamu?!

Kaip kovoti su omnitelio spamu?!

Zodziu turiu extra kortele jau seniai ir nuo pradzios gaunu reklamines SMS zinutes. Labai nervindavo sitas dalykas bet pofig, kentet galima. Tai dabar jie sugalvojo dar slykshtesni buda kaip nerviti zmones, jau antra diena skambina man avtoasakyklis ir bazarina omnio reklama. Aishku ash skambinau i klientu apt.sk. prashiau man ishjungti shita ****a, tai sako tipo turiu ateit i omnio salona su pasu, uzhsiregistrot. Kazhkaip nenoriu eit ir nesht pasa shitiems ubliudkams. Paskui turguj pardavinejami telefoniniai duomenu bazes. Tai kaip kovotis su shitu spamu? Telefone nera funkcijos kad uzblokoti numeri. Liūdna Nervai ant ribos bltnx :-\

siulau pereiti i bite

kas belieka eiti i Omni,arba pirk Labas,nesius tokiu sudu …

jooo kelias beleika vienas kaip jau mineta keisk operatoriu

Nu mano seimai nei i abonentus nei i extra neskambina jokie atsakikliai Aš nekaltas

O ka ten siulo tais esemesais, kokio pobudzio jie as ko tai ju negaunu…

SMS reklama turbut gauna visi, tipo “jau extra savaitgaliai nuo…iki…” ir t.t. Bet tas skambinimas jau tikras nervu gadinimas. Visada skambina is numerio +37069863406xx kur xx-random skaiciai ir sneka ta pati meshla “papasakok visiems draugams kad perkant extra dabar gauni kazka…” Kaip man paaishkino omniteleje reklama siunchiama tik tiems kas nedalivauja extra-plius programoje.
Zhodzhiu, jauchiu reikes registrotis nes tie svolochiai skambina paciu nepatogiausiu momentu Mirkt Faktishkai esu patenkintas extra tarifais nes skambinu dazhniausiai ishrinktejams po 0.30 ir paslaugos kokybe nesiskundziu, bet omnitelio elgisys su shita reklama skaitau tikrai nesazhiningas!