Kaip kepti saulėgrąžas?

Tu jas verdi ar šiaip kalbi?

tais laikais (senų senovėje Cha cha) kaip kai kurie rašė, kad kepdavo nelukštentas, tai aš jas virdavau Taip kokių 10 min. tada jas tiesiog paspaudi ir iššoka, lukštent nereikia Cha cha

Bet šioje temoje tai mes šiaip jau kalbam apie jau išlukštentas saulėgrąžas. Tad virti prasmės nebėra?

Ne prasmės nėr Nebet galima ir beprasmiškai pavirt Cha cha jei skonis patinka Niam niam

Tai ar patinka tau virtų saulėgrąžų skonis? Šypsena Tik atsakius į tai, gali teigti, yra ar nėra prasmės jas virti… Mirkt

man vienodai tiek virtos, tiek žalios Nekaltastai prasmės nėra Nekaltas, nebent šalta ir noris ko nors šilto Laimingas

geriau jau gatavas nusipirkt

Kur parduoda “gatavas”, ta prasme skaniai skrudintas išgliaudytas?

nemaciau tokiu niekur Ne Nekaltaslabas vk_ Mirkt

juoa man irgi idomu

Labas Mirkt, ar čia tu Cha cha, tai iš naujojo dzūko nieko gero neišėjo?

nea, ne as Cha cha is dzuko isejo Gerai tik ne man Nekaltas kitai bangietei Apkabinimas Cha cha nors buvo smagu Mirkt

Ką padarysi, toks jau tas gyvenimas - niekur neparsiduoda nei skrudintos gliaudytos semkės, nei dzūkai.

nu aš tik keptuvėj kepu Drovusant mažo kaitrumo visalaika maišant kol apskrus Niam niam

Nu ką, nieko gero nepatarėte, tai teko Cha cha išsikepti mikrobangėje. Visai nieko gaunasi Niam niam, nereikia nei aliejaus, nei druskos, nei ilgai laukti. GeraiTik pirmą kartą kepdamas pusę sudeginau: pakepu minutę, pravėręs pažiūriu, kad bliūdelio viršuj dar baltos, vėl pakepu, vėl pažiūriu, kol galų gale užuodžiau svilėsių kvapą Baisu - išimu bliūdelį, viršuj saulėgrąžos baltos, o gilumoje net juodos Juokiasi… Reikia arba pamaišyti per pauzes arba kepti kokioj lėkštėj paskleidus negiliu sluoksniu.