Kaip keista...

Kaip keista…

Bangos forumuose pradejau dalyvauti nuo rugpjucio men.,bet per visa ta laika jauciuosi,lyg kazkuo cia nepritampu prie iki18 bendruomenes.Ir is viso,ar imanoma cia normaliai visiems sutarti? Sakykit?!

manau kad ymanomaTaipGraži

tikriausiaiApakęs

manau kad nelabai imanoma. as pvz ka bedaryciau, bet bachurams neitinku. jiems ciuju kuo durnesnes tuo labiau patinka. ir siaip jie nori but protingi, bet jiem neiseine, todel ant protingu paneliu najezdus kidajetLiūdna

manau,kad tikai imanoma,nera neimanomu dalykuŠypsena

Jei labai noretum… pasistengtum… ir tiketum… Aš nekaltas

Ymanoma… Taip Tikrai ymanoma… Taip

o ka jus laikot pritapimu? Šypsena
cia va maciau pastarosiom dienom viena triuksminga mergse, tai su ja nieks nesutaria Mirkt nes ji elgias kaip nezinau kas…

kad visiems sutarti tikrai neimanoma Cha cha
paziurek kiek cia zmoniu ant manes vaziuoja Cha cha

Zinoma,kad imanoma.Tik reikia nezinau kazkaip buti savoje vietoje.Taprasme nesekti mmazytes17 padomisCha cha ir viskas bus gerai.Mums reikia nauju ir idomiu zmoniuGerai ir beto juk kiekvienas buvome naujokais…Mirkt

Na, nezhinau, turbut, kad imanoma…
Pati nesijauchiu nepritapusi. Aš nekaltas Na, aishq i VIP’us dar neisijungiau, bet nieko tokio… I pati senbuviu rateli dar kazhkaip nesijauchiu isijungus, bet manes bentjau neignoruoja… Aš nekaltas Man to uzhtenka reikshti savo nuomonei Šypsena

as tai is wis jauciuosi lyg nematoma Nustebęs jeigu as cia nepritampu tai kodel wisi is kart nesakot?! Piktas Nustebęs

Tik nenorek per daug to demesio…
mmazyte17 irgi jo norejo… Kuo tai baigesi? Apakęs Kabo ant gedos stulpo ir bangoj nedrista rodytis Piktas

ymanoma jej rasysi normalias msg Aš nekaltas

Jis normalias ir rasho… Taip Mirkt

viskaz ymanoma Liežuvis Labas

NA tada ir puikuŠypsena MAn jis pritampaŠypsena

Tikrai manau kad imanoma… Mirkt

Eric Orange, galbut, tau tik taip atrodo…Bet pritapti tikrai galima Taip…Ir tai imanoma Taip…O kodel tu galvoji, kad neritampi? Juk ir meet’e dalyvavai Gerai Šypsena