Kaip Kazaa palaikyti \"Download-my participation level:Medium(100)\"

Kaip Kazaa palaikyti “Download-my participation level:Medium(100)”

Kaip Kazaa palaikyti "Download-my participation level:Medium(100)" (iskyrus perinstaliavima:tas padeda bet neiilgam), arba kaip pagreitinti download’u speed’a? Thankx.

Cheateri naudok. Tokiu temu jau buvo.

kazza-litle palaiko 1000 partitiona bet tenai sumyzta programa greicio jokio nera naudojuosi geriau ftp arba draugu kompaisŠypsena

gal gali smulkiau su tuo cheateriu, a?

  1. kazzaa sux…
  2. jei labai patinka ten krushtis su ta kazzaa, tai naudok kazzaa cheater (tik su naujausia versija lygtai neveikia)
    uzhsikeli leveli iki supreme being (1000) ir grechiai oj kaip padideja Cha cha

P2P technologija apskritai yra netobula ir jau vien tokios diskusijos "KaZaA blogai, Asilas gerai" arba atvirksciai, yra darzelinuku lygio. Jei nera galimybes is kitur parsisiusti, tai KaZaA bene geriausias ir paprasciausias sprendimas.

Del cheaterio, tai parsisiusk 2 versija (tik ne paskutine 2.0.2) ir joje cheateris kartu yra. Arba i Google irasyk "kazaa cheater download" ir surasi. Mirkt

Thankx

ble nesiulik tam zmogui to meslo tenai gaidys ble nerasiau net kur siustis bel konkretus gaidynas nu jai nori tai okiz px jai kas pats ka naudoji ka?? idomu ??
Cha cha

cadaveris: tai tada gal veikianciu ftp adresiuku pavarysi

as esu supreme being (1000) ir nieko greiciau man nesiuncia…

pas mane lygiai taas patss 1000 ir vopshe negreiciau siuncia kame reikalas?

Ka cia rekauji kaip klounas is sudegusio teatro Piktas Nepatinka nenaudok, bliamba uzukniso cirkininkai Piktas Su KaZaA Lite esu tikrai daug geru daiktu parsisiuntes, jokiuose asiluose, muluose ir klounuose neradau. Kiek ieskodavau ValeTude/MMA turnyru, tik per KaZaA pavyko si ta surasti. Pats pagrinde naudoju FTP, bet gan daznai ir su KaZaA pasinaudoju.
Ignoruoju

daug triukshmo del nieko …

http://www.k-lite.tk

parsisiunti Kazaa Lite be jokio shitware, kur level buna pastoviai 1000

sekmes.

P.S. Rimtai, kam nepatinka Kazaa tegul nenusisneka. Zinoma geriausia naudotis ftp://127.0.0.1 bet ten nera visko ko sirdele geidzia. (ishkyrus tuos atvejus, kai zmogui kompas reikalingas tik e-mail pasitikrinti)