Kaip kam Razruchos sapalionės?

Kazkokdel man visi zaratustros gerbejai panasus i sustausko chebra Cha cha. U samych ruzhja naidiotsa Cha cha

Ei, zmones, gal uzteks pyktis. Si diskusija toliau prasmes neturi, nes vieni kitu neitikinsim del Razruchos.

2 Narute: Jei atsimeni, rasiau kuo baigiasi, kai vienas zmogus nori kritikuoti kitu elgesi. Visada atsiras, kas ivertina ir jo elgesi. O jei dar bandoma duoti grazos, vieno zmogaus elgesio aptarimas virsta masiniu issikoliojimu - labai lietuviska Mirkt
Bet niekada nevelu lieka istiesti ranka ar tiesiog ignoruoti nors 1 bloga komentara savo atzvilgiu, ar ne?

2 Bamba123: Patikek, nieko nenoriu cenzuruoti ar versti pusti i viena duda - kaip ir daugelis. Temos lekstos ir neidomios darosi del ivairiu priezasciu, kad ir del tokios, kad zmones atsiverte puslapi net nesivargina perskaityti jau esanciu temu bent pavadinimu, ka jau bekalbeti apie zinuciu turini temose. O siaip visada reikskis sakyk savo nuomone visais klausimais ir siulyk kokias nori temas diskusijai, tiesiog bandyk vengti vertinti kitus asmenis ir dar atskira tema. Pagalvok, ar labai noretum, kad atsisestu keliese is senbuviu, perziuretu tavo parasytas zinutes ir paskelbtu viesai: sitas yra daunas, visos jo zinutes ir temos yra lekstos, be rysio arba seniai aptartos, zodziu koks tai looseris paauglys…. Juk tu sito nenori, tiesa? Tad ir nepradek zaidimo, kurio veliau nenoresi zaisti…

2 wind: Pats sau priestarauji - visi bangieciai yra lygus, ir kartu bandai irodyti, kad is tu lygiu yra vienas blogis. Nesinervink, nesu as Razruchos fanas. Tiesiog tu pats pervertini Razrucha - tai jau tavo problema. Matyt persiziurejai ‘‘Zvaigzdziu karu’’ ar ‘‘Ziedu valdova’’, prilyginai Razrucha totaliam blogiui, o pats busi tuo karzygiu, kuris mes issuki blogiui ir ji iveiks… Šypsena

Klausimas apmastymui:
Jei tavo akimis Razrucha yra idiotas, tada kaip reikia vadinti zmones, pasiduodancius jo provokacijoms ir ateinantiems jo komentuoti. Visiskais idiotais?

Cha cha Cha cha Cha cha

Dar mane nervina 3 kategorija zmoniu:
3. Senbuviai, pasivadine kitais nickais ir netgi lyti pakeite Cha cha Man is pat pradziu kilo itarimas, kaip gali naujoke taip gerai zinoti bangieciu santykius, zinot,kas tas Razrucha yra, zinoti, kas ka kada pasake autobanginiu forume…Kad naujoke su tokia didele aistra puola dalyvauti sioje diskusijoje…
Taigi man kilo itarimas - pradejau aiskintis Cha cha Ir issiaiskinau, kas ta panele kritike yra, padedama draugeliu profesionalu.
Taigi kritike yra vienas senas bangietis, geras mano ir visu kitu pazistamas, jo nickas netgi buvo paminetas sioje diskusijoje Cha cha
Geda, labai geda, mielasis …Blogai

Kadangi rimtai bijau, kad apie mane gali buti paviesinta visokiu dalyku, jo nicko neskelbsiu. Bent kol kas.

kritike rašė:

4 visiems:

Visu pirma reiketu uzpakali gerai tam mazvaikiui atspardyti!
Ar yra dar cia tikru vyru? Ash savo ruoztu tai jam fizionomija apspjausiu!Cha cha Autobanginiai tam peckeliui jau ikrete gerai, todel atbego cia provokuoti!PiktasPiktasPiktas
Jis- provokatorius!!!Piktas
Jus paskaitykit tema shio lojancio shunelio Bamba123 automobilininku forume!
Vadinasi: "Pasipjaukim truputi" !!!

Rėjytė rašė:

Taigi kritike yra vienas senas bangietis, geras mano ir visu kitu pazistamas, jo nickas netgi buvo paminetas sioje diskusijoje Cha cha
Geda, labai geda, mielasis …Blogai
jo nicko neskelbsiu. Bent kol kas.

Nusiramink, tikrai gali neskelbti,supratom…Mirkt

Bamba123 rašė:

Dėl įvaizdžio tai man visai balamba, nes tai tik žaidimas, o dar kartą atsiranda man pretekstas pasijuokti iš vaikelių, kurie į tai rimtai žiūri ir tarsi savo tikrą gyvenimą tapatina su banga. Cha chaCha chaCha chaCha cha susiprotėkit truputį.

Hmmmm… Tamsta ne visai nuoseklus… Jei tau dalyvavimas ‘‘Bangoje’’ tai zaidimas ir realybeje tu gali buti visai kitoks, kodel tau nepagalvojus apie tai, kad Razrucha realybeje irgi gali buti visai kitoks? Gal jo toks stilius - stengtis sukelti kuo daugiau priestaringu reakciju is aplinkiniu. Kodel apie tai nepagalvoji ir neivertini tos aplinkybes? Tau nerupi tavo ivaizdis, jam nerupi jo - jis tycia kuria ji kitoki. Have fun! Relax… Mirkt

Kita vertus lazda turi 2 galus - koki ivaizdi susikursi, taip su tavim ir bus bendraujama. Dristu teigti, kad daugelis zmoniu i ‘‘Banga’’ ateina tokie, kokie jie yra is tikruju - tikri charakteriai, manieros, pokalbiu stilius, problemos tik isgalvoti nick’ai. Tad elkis kaip nori, tavo valia. Tik neskubek daryti greitu isvadu.

Rėjytė rašė:

Dar mane nervina 3 kategorija zmoniu:
3. Senbuviai, pasivadine kitais nickais ir netgi lyti pakeite Cha cha Man is pat pradziu kilo itarimas, kaip gali naujoke taip gerai zinoti bangieciu santykius, zinot,kas tas Razrucha yra, zinoti, kas ka kada pasake autobanginiu forume…Kad naujoke su tokia didele aistra puola dalyvauti sioje diskusijoje…
Taigi man kilo itarimas - pradejau aiskintis Cha cha Ir issiaiskinau, kas ta panele kritike yra, padedama draugeliu profesionalu.
Taigi kritike yra vienas senas bangietis, geras mano ir visu kitu pazistamas, jo nickas netgi buvo paminetas sioje diskusijoje Cha cha
Geda, labai geda, mielasis …Blogai

REJYTEJ
As suprantu tavo nervus ir tavo nora aiskintis svetimus nickusMirkt.Matyt esi be galo smalsiApakęs.Bandei aiskisntis jau ne viena karta ir galiu atsakingai pareiksti,kad buvai LABAAAAI suklydusi.Tikiuosi si karta tavo draugeliai profesionalai tikrai "kruti" ir neleisi sau suklysti DAR KARTACha cha
Su pagarbaMirkt

Paladinas rašė:

2 wind: Pats sau priestarauji - visi bangieciai yra lygus, ir kartu bandai irodyti, kad is tu lygiu yra vienas blogis. Nesinervink, nesu as Razruchos fanas. Tiesiog tu pats pervertini Razrucha - tai jau tavo problema. Matyt persiziurejai ‘’’‘Zvaigzdziu karu’’’’ ar ‘’’‘Ziedu valdova’’’’, prilyginai Razrucha totaliam blogiui, o pats busi tuo karzygiu, kuris mes issuki blogiui ir ji iveiks… Šypsena

Klausimas apmastymui:
Jei tavo akimis Razrucha yra idiotas, tada kaip reikia vadinti zmones, pasiduodancius jo provokacijoms ir ateinantiems jo komentuoti. Visiskais idiotais?

Cha cha Cha cha Cha cha

geri ir blogi nereishkia lygus/nelygus, visishkai skirtingos savokos. ir vagis turi teise balsuot. sededamas kalejime. taciau jis vagis ir reiketu tai zinot. lygiai kaip ir bet koks idiotas gali rashyt i banga. bet verta zinot kad jis toks Šypsena

razruchos nepervertinu - tiesiog ivardyju shios virtualios visuomenes veikiantiji asmeni ar role tuo vardu kuris man atrodo tinkamiausias. turiu teise tai padaryt.

jusu nusimininui deja shiu filmu nemaciau Šypsena

neturiu jokio komplekso save pavadint idiotu. tai juk visai garbinga, ypac jei esi mates filma "Idiotai". tai darau vieshai nes tai akivaizdu - diskutuoju su kitu idiotu, kai diskusija neimanoma Šypsena
idomu ar galetu ta pati padaryt pulinys Razrucha ? vieshai pasivadint idiotu ? jis juk tikrai skaito shita tema ir greiciausiai diskutuoja kitu niku Šypsena

wind rašė:

Komisaro Megre tyrimas
posviashciaetsa razruche i novoi ekonomiceskoi politike
N-14


shiek tiek pamastes sugalvojau paskaityt dar karta visa sia tema.
taigi, keletas svarbiu pastebejimu - shia tema razrucha ignoruoja. neitiketina! nemanau kad jis taip sugebetu. juk mesineja ji, jo role! tai butu tik dar viena proga apipilt ka nors purvu. bet jo nera. tai neisivaizduojama. zmogus arba labai pasikeite ir pradejo lankyt baznycia ir tiket i dieva, eit keliais ir melstis. kitas variantas - jis ramiausiai dalyvauja shioje diskusijoje kitu vardu. esu isitikines kad tai pastarasis atvejis. taigi, jis padare klaida. jis nepashnekejo ne karto razruchos vardu. jei jis pashnekes po shitos zinutes tai jau nieko nereiksh - medziagos labai pakanka jo antro niko detektavimui.
dar galejo but taip, kad razrucha neturejo galimybes atsakyt i shia tema nes tiesiog jo nebuvo online. shi tema uzvesta - 2002.01.16 13:08
razruchos paskutine zinute gretimoj temoj "IDIOTAI" - 2002.01.16 18:53, taigi, jam pasireiksht buvo 6 valandos laiko, per ta laika shioje temoje jau buvo 14 zinuciu, ish ju viena, ir pati antroji - juro. (ulika!)

skaitydamas tema atrinkau tokius kandidatus i razruchos kita menulio puse:

aukshciau mineti gurmanas, paladinas, taip pat juras ir neziniukas

surikiavau nikus ju registracijos bangoje tvarka (blin, nemiga, bliuzas dar)

juras 2000.11.27 - apie 1800 zinuciu
neziniukas 2000.12.06 - apie 700 zinuciu
razrucha 2001.02.09 - apie 2800 zinuciu
gurmanas 2001.09.03 - apie 300 zinuciu
paladinas 2001.09.04 - apie 600 zinuciu

turetu but logishka kad ish pradziu asmuo uziregistravo bangoje, bendravo. buvo naujokas, registruodamasis dar nezinojo kas tai per dalykas virtualus pasaulis yra, taigi pasirinko neishsaukianti nika bei pakankamai realia role.
po to, suvokes shios virtualybes galimybes, sukure dar viena role. todel tie nikai, kurie registruoti veliau nei razruchos nikas yra mazai itartini. tuo labiau kad ju produktyvumas nedidelis ir labai velyva registracija. ideja sukurt antra role turejo ateit greiciau.

taigi, lieka juras ir neziniukas.

lyginant razruchos ir likusiu dvieju niku produktyvuma, razruchos antrojo niko vieta laimi juras, daugiau nei dvigubai aplenkdamas neziniuka ir nedaug atsilikdamas nuo pacio razruchos.

atkreipkit demesi kaip graziai juras diskutavo temos "IDIOTAI" pabaigoje su razrucha ir priejo beveik vieningos nuomones Šypsena

paskutine juro zinute "IDIOTAI" yra 2002.01.16 19:39 - po keliu ilgu ir labai graziu pasvarstymu komentuojant razrucha, t.y. save pati, kuris ka tik buvo "pasisakes". tuo IDIOTU tema ish principo baigiasi - kiek galima diskutuot su savimi paciu kai visi jau uzdejo ignora. reishkia zaidimas baigesi.

sekancia diena juras parasho trumpa zinute, laikas - 2002.01.17 15:55 ir daugiau nebesirodo. smescioja kituose forumuose, bet trumpomis zinutemis. razruchos niko pasirodymo bangos paieshka ish vis nedetektuoja. ishvada - muza ishejo, ikvepimas dingo, malonumas ish shios temos ir temos idiotai ishsemtas.

nezinau ar shis tyrimas ka nors itikins ar ne, bet jis bent jau man pakankamai logishkas ir neturi matomai silpnu vietu.

ishvada: juras ir razrucha - to paties zmogaus, jo dvigubos asmenybes simboliai ar roles

gal kas turi noro knistis bangoje ir patvirtint ar paneigt tyrima?
banga turi gera savybe - pasakyt dalyka ilgai ishlieka. lieka daug pedsaku ir pirshtu antspaudu.

hihihihihi. na is tikro as tikriausiai lyg ir supykti tureciau, bet man patinka, kad ir i mane kazkas demesi atkreipia Cha cha aciu tau uz tyrima - nuosirdziai sakau idomu buvo paskaityt… galima butu ir testi ka nors, kad islikciau populiarumo virsunej kai sakoma, bet kam to reik…
paskaityk tamsta idiotai zinutes ir pasakyk - koks zmogus turi buti toks manjakas, kad varytu tokius ilgus dialogus pats su savim??? va cia tamstai biski ne viskas su protu ir galva gerai.
na seip jei dar tamsta kas nors domins - klausk ir diskutuok sia tema Cha cha man patinka seip. razrucha manau irgi nepriestaraus Aš nekaltas
p.s. Piktas supykau, nes tu mane seip pasendinai rodos 13 metu… as ne moteris, bet vis del to… Aš nekaltas

niekas nera garantuotas niekuo nebent tuo kad pazisti ne per kompa (arba tu pati neziniukas)

vat as ne razrucha, bamba123 irgi, nes sedi per viena darbo vieta nuo manes…

o del visu kitu tai nieko nezinau - juk kas trukdo bet kam is bicu (ir atvirksciai) pasijungti nauju nicku ir dar kaip mergai ir pan. ir pan.
cia internetas cia matricaCha cha

o siaip darom meet’'ą ir pamatysim kas yra kas…

LTB rašė:

Piano rašė:

nes tik jis vienas ant visos Bangos ir temoka sukelti TIKRAS BANGAS savo diskusijomisCha chaCha chaCha cha.

o tox klausimelis kieno diskusijoj dabar teik privaryta ir pats rasai?

LTB
O tu paskaitytk nuo pradziu,del ko sita diskusija atsiradoMirkt
O as ne "pats",o "pati"Liežuvis

Piano rašė:

O tu paskaitytk nuo pradziu,del ko sita diskusija atsiradoMirkt
O as ne "pats",o "pati"Liežuvis

tingiu ziauriai - be to as daug maz esu informuotas kas cia vyko ir sekaiu savo laiku visa informacija, bet kad zmones nesveikumas pagavo ir jie po A4 formato zinutes pradejo varyti vieni ant kitu…

man tai atvirai px kas tas razrucha ir ar jis nusipeza ar ne

o del to pats matyt praslydo kazkaip nepyk gerai ar jau isizeidei?
GėlėsBučkis

Na nesiruoshiu itikineti, kad neliktu to "beveik".

Neziniuk Bučkis, galetum dazniau cia pasirodyti Šypsena
Beje, vis dar turiu ta puokshte Šypsena

LTB rašė:

Mija rašė:

As pazystu Neziniuka. Ir kadangi jo nera siuo metu cia, jauciu pareiga pasakyti kai ka vietoj jo Šypsena
Galiu jam praneshti, gal ras kur kompa prisesti, parashyti. Bet nematau tixlo gaishti laika jam cia.

beveik patikejau … Mirkt

WIND
As tau siulyciau i savo tyrimus itraukti ir LTBCha cha,O tai jis ziuriu irgi provokatorius neblogasMirkt

As siulau padaryti meeta. Ir pasilinksmintume, ir pamatytume kas yra kas, susitaikytume, nebesirietume ir nebeitarinetume vieni kitu.
Zinoma, noretusi, kad meete dalyvautu bangos zvaigzdes ir kitos originalios asmenybes Šypsena
As asmeniskai noreciau pamatyti:
Razrucha
Piano
Clandestino
Narute
Elva
Ledi
Shari
Sofi
Oxio
Wind
Kavenska

Piano rašė:

Bet panasumu tarp taves ir Razruchos yraCha chaCha cha
Pvz:abu temas pradedate labaaaai ilgais tekstaisMirkt

ne ne ne tik ne as

o kur tu radai tas temas ilgais pradiniais tekstais?
jei del to kinematografo tai ten kitaip neiseinaCha cha bet uztat linksma ar ne?

O manęs niekas nenori pamatyti eeeeeeeeeeeeeee Liūdna

2 piano

LTB tikrai nėra rasrucha gali būt rami. Cha chaCha chaCha chaCha cha

Sukuriam.

2 elva> ar esi zvaigzde, negaliu sakyti, bet kai kurie tavo komentarai man tikrai patiko Šypsena

LTB rašė:
ei ramiai tamgal sukurkim atskira tema?
nes i sita tai labai toli reik belstis o beto gal zmones nores pasisakyti dar kokiu nors klausimu tai mes jiems tik trukdysime…
tai kas kuria?

Bamba123 rašė:

2 piano

LTB tikrai nėra rasrucha gali būt rami. Cha chaCha chaCha chaCha cha

Zinau,zinauCha cha.Jis tik per viena darbo vieta nuo tavesŠypsena
Bet jus abu galit but Razruchos,tai yra Razrucha gali buti jumis abejaisCha chaCha chaCha cha.
Juokauju vyrukai,tikriausiai sedit darbe ir neturit ka veiktiMirkt
Tai pakelkim-as Taurė,o jums AlusAlus

Piano rašė:

Mielai prisijungciau,bet as ne is sostines ir oiii,kaip toli man iki jusuLiūdna

tai gi mes is Kauno!!!

Nu truputi arciau,bet vistiek toliLiūdna