kaip kainos siu?


kaip kainos siu?

toks neblogas, tik gal kaina didoka?trasauta.lt/automobiliai/placiau/bmw/x5/364

man tai kazkokios per dideles… q7 da maziau kainuoja, o atroda geriau. tik kaip taisykle wv in d zinieriai yra atsilike bent 5 metus nuo bmw…

q7 didoka, gal geriau touran arba ml, ml dar kainos aukstesnes.

ne ne ne

cia biski ne i tema, bet: is kur papirkt gilette peiliuku fusion skutikliui? Mirktjei kas turit is kur pigiau gaut, brukstelkit PM.

iš babajų

pictures.topspeed.com/IMG/crop/200806/2009-saab-9-7x-6_800x0w.j pg

beja, siandien teisingas Futbolo kamuolys macas per viasat’a suknista: manchesteris vs chelsea Gerai

huntero, man vaidenas ar jie visur pabrango tie fusiom ? budavo ~55lt, dabar ~7kazkeli Ne

performance - as pernai is lunarion ar koks ten tinklapis buvo, pirkau 8vnt pakuote uz berods 64lt… pirkdavau mach3 turbo is turgaus klp, visai Gerai buvo. bet viena karta kai papirkau, tai jau buvo noras nunest tuos peiliukus ir bobulei pardavejai sukist i sikna. atrodo nauji, o skuties kai su atsipusiu peiliu…

padirbinėja peiliukus šiaip jau.

Karoli - tai buvau girdejes viena ausim apie tai… siaip itartina varke turguj - pyst bobule - jei imsi be popierines pakuotes (o tik plastmasiukus su peiliukais), bene 2 ar 3lt skydke Šypsena

saab nelabai

nafik tau tie peiliukai? nusiperki tvarkinga brauna, normaliu kremu tepiesi ir puikiasias skutimasis pasauly