Kaip jusu kaimynai reaguoja i jusu klausimasi muzikos visu garsu?

manau tai priklauso kas yra garsiai, jei uzleidi muzika ir kaimynas savo kambaryje budamas susikalbeti sunkiai gali tai, kad ir kokie jauni butu kazkaip sureguotu Cha cha

ai zinai pati gyvenu nuosavam name, tai nelabai jie kreipia demesi, o buna kai ateina viena ikyri kaiminka tai spicialiai paleidziu muzona kuo garsiau, kad greiciau isvarytu

nu shejp jei visu garsu klausychiau tai jiem butu nekas… bet kai garsiai klausau tai shejp nieko nebent nakti… nera pas mane piktu bobuchiu shalia…

kai tik persikraustem, tai kviete mentus,dbr jau nebeklausau taip garsiai…

cia turetum klausti antraip "kaip reguoji tu kai kaimynas ant 100% graso klausosi muzika?" Apakęs wot man taip yra…kiekviena vakara idiotas (atsiprashant) kaimynas pasileidzia STAND grupes muzika ir kaifuoja…o ka man daryt? Baisu muzikos nemegstu klausytis garsiai…
p.s. jis pasileidzia tokiu garsu, kad net eina suprasti apie ka dainuojama dainuose…pabootumet mano vientoje supraastumete kad muzika nera visada gerai Cha cha

man kazkaip net noras nelabai kyla ziauriai garsiai muzika klausyt Nekaltas idomu kodel?ogi todel kad mano kaimynai - mentai Cha cha ta prasme stovi daugiabutis kuriame as gyvenu,o kitoje gatves puseje (ji siaura.Jonavoje aplamai gatves siaurutes) langai i lagnus stovi mentine Mirkt ups…ir siaip as pirmama aukste gyvenu,jame trys butai.vienas musu seimos o kituose dviejuose gyvena mentai Cha cha nu karocia…esme pagavot Šypsena

O ar as rasiau kad as naktim tos muzikos klausausi - naktim as miegu Taip O nuo 20 val pas mane jau ausines ant ausu buna jei noriu muzikos pasiklausyt - nesvarbu garsiai ar tyliai - nes kaip jau kazkas rase ne vienas gyvenu ir po darbu visi buna pavarge ir nori ramybes. Tad kalba ejo apie diena Respect

RESPECT tau Cha cha kad supranti ir kitus zmones.

Mano gaydys kaimynas skambina mano buto seimininkei ir deda putu jai y akis Piktas o paskui ta skambina man ir aiskina kad tas mano kaimynas buves kauno policijos shefas, tai mane ish univero ishmest gali. PASIRODOO!!Cha cha BBD ash ant jo!

Ou je… sakoma, kad kerštas yra saldus - sutinkuNekaltas Anksčiau virš manęs gyveno ruskelis - tai tas pižonas garbės reikalu laikydavo vidurnaktį užleisti "na vsio katušku" visokius Kino, Michail Krug ir panašų rusišką š… Dabar ten gyvena jo tėvai, pensinykai… Ar tai sutapimas, kad kai jis išsikėlė - aš aparatūrą įsigijau. Štai ir kenčia senoliai už vaikų nuodėmės, tiesa, repertuaras kiek kitoks - Dance, Trance, HouseCha cha

cha,niekam nelinkeciau tokiu kaimyni kaip pas mus dabar…viena karta,per tusovkes ikarsti,iskviete mentus,tai gerai,kad dar 100 lt.nereikejo moket,o tiek,kaip paaiskino mentai,yra bauda uz garsiai leidziama muzona…blyn,cia ne vienas kartas…atrodo,ir muzika ne per garsiausiiai eina,o jau skundziasi…dejau as ant tokiu kaimynuuuuuuuu…!!!Veee

aš turiu tokį nuostabų įrenginį : AUSINES Juokiasi

idomumo delei galiu pasakyt kad suomijoj ir estijoj grieztai draudziama triuksmaut ar leist muzika po23,00. jei tik bisky pashumelinsi kaimynai be ceremoniju kwiecia mentus o mentai rasho bauda. watokia twarka cionais taip kad draugai dziaukites laiswe kol pas mus dar nemokamaCha cha