Kaip jusu kaimynai reaguoja i jusu klausimasi muzikos visu garsu?

jautriaiPiktasKietas

mano tewas dirba JBL firmos vadybininku, taj brac yra pritempes koloneliu visokiu subu vuferiu ir tvyteriu visokiausiu stiprekai afigeni, kolonkes koncertines jbl stowi pas many, ir labai patinka dar kai koky karta mikserini pulta atveza tada taj jau kaip dj gali pasijaust, o muzonas taj girdisi kaip ir per koncertus per kelis namus dar pereina…

Visu garsu neklausau, nes atsukus katushke iki galo garso kokybes nelieka.

O shiaip pripratinti sosiedai jau Cha cha, nors ash irgi nepiktybishkas, naktimis labai garsiai neleidzhiu Ne.

Mano aukste gyvena tik jauni zmones!Taigi jie taip pat garsiai klausosi ir nieko nesako

jau priprate

kadangi mano kaimynai gyvena apie 50 metru tai jiems nelabai kas girdisi.nebent vasara kai langa atsidarau.bet kad jie paskutiniai girtuokliai tai jiems viskas nx.bet uztat jie kartais taip pasileidzia kad blemba per visa kvartala skamba Kanda .siuo atzvilgiu as geriete

Radijatorius daužoCha chaCha chaCha cha

Tegul tik pabando reaguoti…Ignoruoju

man irgi Juokiasi

Taij ka bl… pas mane stoves aparatura, o as kaip kox vakaru europietis sedesiu ir gerbsiu kazkokius sup…us senius??? Nu jau ne Ne

Uz sienos gyvena senyva mociute, bet labai supratinga. Tikiu, kad jai girdisi,Cha cha bet ji niekada man nieko nesako.

Mano kaijmynai atsako tuo pacu Cha cha

Žvaigždė

Kulturos pamokeles siulyciau pradeti nuo mokymosi reiksti mintis nenaudojant keiksmazodziu. Paskui butu galima pagalvoti ir apie paciu minciu turini, ziurek, jei pasistengtum, gal tavo anukai jau ir suprastu kad seniai tokie pat zmones, ir netgi labiau verti pagarbos.

Su pagarba, Don Kichotas

sutinku jie verti pagarbos…taciau mes neprivalom del tos pagarbos senukams klausyti tyliau muzikos…kai jie dainuoja patys as jiem nieko nesakau tai tegu jie ir del mano muzikos nesiskundzia…

Grojo čia barake už sienos čiuvakas visu garsu - dabar zefyro neįkanda Kietas

Galima klausytis garsiai muzikos, bet ne visalaik (jei garsas kaip koncerte kiaura para, nesuprantu kaip jusu ausys istveria). Juk tie senukai irgi kiekviena diena nedainuoja ar ko panasaus nedaro. truputi respect vieni kietiems ir viskas butu gerai. Ar labai kariauti norisi?

Crash Test Dummies - Mmmm Mmmm Mmmm Mmmm

niekas ir nesako kad mes kiaura diena ta muzika visu garsu klausom…be to kariauju su kaimynais ir del visai kitokiu priezasciu nei muzika…

O mano muzikos kaimynai negirdi Ne Geiriausia tai su ausinem klausyt Liežuvis

nieko nesako patys klausoCha cha

o ka pas mane stovi ir gerbiu kaimynus Nekaltas stovi resyveris 5x80w ir veliau kaip 22 val. dar nebuvau daugiau kaip puse garso uzleides Nekaltas aisku diena gryzus is paskaitu reik kazkaip atsigauti ir uzgroja kokis ClubRotation visus garsu Cha cha o nakti kaip jau kazkas sake yra naudojamos ausines, bet tik va garsas jau ne toks kaip per koloneles Liūdnas Nezianu gal del to as taip nekankinu kaimynu, kad yra kazkur netoli kitas kaimynas "muzikantas" tai uzknisa kai 24h. nesigirdi teliko kambaryje Cha cha tai biski nervina Piktas