Kaip jums veikia Banga

Kaip jums veikia Banga???

Man paskutiniu metu Banga veikia zemiau kritikos. Va, net nakti puslapis atsivercia vos is trecio karto… Piktas Diena jau net nesneku - reikia gelezines kantrybes… Nekaltas Nustebęs
sakau - gal cia mano kompas streikuoja? Nors kaip jis galetu streikuoti tik pries Banga… Nekaltas O kitur viskas sukasi gana normaliai…

Ir aš turiu problemų šiuo metu… Pavargęs
Kažko stringa Banga.

Joooo, su banga tikras pravalas-sraige, ir ta matyt greiciau judaPiktas As neturiu kantrybes- tam yr mygtukas offJuokiasi

Kantrybes…isjungt lengviausia, bet ka tada darysime? Panu nera, snapso gert negalima…tik nusisaut lieka.ApakęsApakęsApakęs

mi-mikai, kiba i AA kluba uzsirasei ir pas tave suAlus nieko nebeiseina- kaip dykumoj?JuokiasiJuokiasiJuokiasiO Banga matyt cia pateike dovana gimtadienio proga: mol dziaukites, kol isvis vartosLiežuvis

Labas Ne kluban, bet darbuky sedziu…Gryzes ne tik alucio uzsipilsiu, bet ir stipresnio i visu sveikata , jei ponai nepriestarausite.TaurėTaurėTaurėKavaAlus

Letai… labai letai Nežinau… tai kol pasikrauna as ir "Lietuvos ryta" paskaitineju Laimingas

Su "Banga" visada daug problemu buvo.Blogai

aciū
BlogaiTaipTaipTaip

ka cia pezat is ryto - VEIKIA LIUKS -kaIP BITE GeraiLaimingas

Šią akimirką tikrai visai nieko,bet šiaip-NeBlogai

Katrais isties reikia gelezines kantrybes, kol atsivercia norimas puslapis. Is kitos puses, tai gerai, speju kai kuriuos smulkius darbus nudirbtCha cha

Blogai veikia , del to ir neinu nekuris laikas.
O Tako servas veikia puikiai , anksciau buvo tragedija

matyt bangieciai(bitininkai ) babkiu nusprende neinvestuot i tai

normaliai veikia…tik kartais uzstringa…Nekaltas

Siuo metu viskas 0K, bet apie pietus praktiskai be sansu atversti viena ar kita puslapi. Tuo metu banguojanciu buna iki 2 tukstanciu - lankomumas pavydetinas Mirkt

Bet tikrai ko jie čia visi veržiasi,banguoti maišo Cha cha

Nori tapti deivemis Juokiasi

Tai kokios isvados, ka darom? Cha cha

Rokai pats supranti, jau metai mums ne tie, viskas vyksta leciau,bet svarbiausiai, kad dar suveikia Cha cha