kaip jums patinka vaizdas uz lango

mad_eyes tai tu sustra… Cha cha Mirkt Taip

nepatinka… labai labai nemegstu tokio vaizdo Nustebęs… greiciau ateitu vasara ir viskas suzaliuotu,tai tada butu vaizdas bent Gerai

Niūru Piktas truksta žalumos Liūdnas

Zinoma, sniegas yra gerai Mirkt, bet kai jis uzeda sitaip Piktas. Nu kiek galima ??? Mano drauges kitose salyse jau su maikutem po truputy laksto, o as dar su suba turiu vaiksciot ir su kabliais vietoj batu, kad nenusilauzciau galvos, belipdama laiptais Kanda

vakar Klaipėdoj galėjai užuost gaivu ora kuris buna po gero lietaus Šypsenamyliu tokį orą Šypsena

Vakar Klaipėdoje vakare galėjai taip sušlapti Kanda Cha cha

_**

**_

o kaip siandien oras klaipedoj ??? Laimingas Flirtas

man visiškai nepatinka, balos visur iki kelių Blogai

O šiandien tai visai neblogas, ypač dabar - matosi kaip saulė leidžiasi už horizonto… ramus vakaras, kolkas Cha cha

o pas mus kaune atrodo mazdaug apsiniauke tai net nzn ar toks jau geras… Nežinau Ne

Bent siandien is manes nlb ziemiskai pavasariskai aplinkai geru zodziu isgirstumet Juokiasi nepritariu as tokiom apledejusiom balom, man arba balta ziema arba grazus siltas pavasaris Flirtas

nu neblogas Cha cha

nekaip!

oras tai geriau nereikia… Veee Nežinau greiciau tas pavasaris ateitu… Taip Girtas

na dabartinis vaizdas,tai man nelabai patinka…labai purvina…truksta saules…taciau…ir as spejau pajust pavasari…prie juros…net nezinau…to pavasario jausmo neimanoma sumaisyt su niekuo… Taip

tas mielas langas pro ji viskas taip ryskiai matos LiežuvisATINKA