kaip jums patinka vaizdas uz lango

man tai jau nusibodo tas sniegas,noriu pavasario Nežinau

Jei konkreciai dabar vaizdas uz lango - labai nuostabus.Kaimynes shiltnamis tiesiog uzhima kvapa Juokiasi O jei siaip vaizdas lauke tai galetu buti shiek tiek pavasaringesnis (naujadaras) Laimingas

BangeLLee jei dabar butu ziema tai ir man patiktu… bet jau kovo vidurys… Nežinau

[i/] Oh it’s cold Cha cha Pavargęs

noriu zolytes

Nepatinka Ne Blogai~… Šiandien ėjau iš mokyklos taip snigo Baisu…Kad ėjau ir galvojau greyčiau pawasaris,greyčiau pawasaris… Atsibodo tas sniegs Nežinau Blogai

aj pas mane nera kalendoriaus Cha chao sejp pas mane labai grau uz lango:ezeras,keli medziai,namai Myliu,tajgi labai knisa,kai visur tik sniegas Piktas

man patinka kai sninga, kai salta… tik jau ziauriai nusibodo po pusnis braidyt. dabar tai grazus vaizdas pro langa, bet kai prades tirpt sniegas, tai tada bus balos, purvas… fui, kaip nemegstu tu purvu…

nemegstu ash tokiu pawasariu-ish wis nemegstu ziemos Ne Blogai

ui… labai gražu;> tos snaigės tokios gražios…

sian per matke mes visa pamoka ziurejom pro langa nes labai graziai snigo… Girtas

pakankamai pakenciamas Nekaltas

noriu pavasario Girtas

man asmeniskai grazu…o siandien dar taip gundanciai krito sniegas dideliais kasniais.man nera esmes ar ziema ,ar salta,vistiek juk gyveni.o gyventi gera Laimingas

antradieni tai tikrai buvo grazu bet dabar tai tikrai ne… Veee visur balos o po jomis balos tai kai nukrentu bunu slapia nuo galvos iki koju… Nežinau Ne

dabar tai apskritai nesinori net pazvelgti i lauka, nes viskas atrodo labai niuriai…

pas mane tai jau zolyte nekokia matosi,nes lyja lyja,slidu ir slapia Pavargęs,nekenciu tokio oro jau geriau balta arba isvis nebutu prisnige… bet visvien jau tuoj ateis tikras pavasaris Taip

Pas mane uz lango balta… bet ne akinanciai. sniegas jau tox patirpes… vnz nepatinka man.

nu jai ziuret pro langa tai kazkaip pavasarelio nesimato Gėlė

Patinka Laimingas Liežuvisp.s jau 3-cia karta 100-asis komentaras - MANO!!! Juokiasi Liežuvis Liežuvis Liežuvis