Kaip jums patinka filmas \"Matrica\"?

Kaip jums patinka filmas "Matrica"? Šypsena

Aš, kai vakar pasižiūrėjau tą filmą, tai likau labai sužavėta… Šypsena Man LABAI patiko tas filmas… Taip toks neeilinis… Šypsena ir aktoriai labai geri surinkti Flirtas ypač Keanu Reevsas Myliu

O kaip jums šis filmas? Kokios nuomonės? Šypsena

tik pati pirma dalis faina o kitos Veee

The Matrix matyta 13 kartu The Matrix Realoded matyta 9 kartai
The Matrix revoliution matyta 12 kartu…

Matrix Forever… Cha cha

TaipMyliu

unreal filmas… Nežinau is kur gaut gal kas zino? Šypsena

Patiko, tik niekaip negalejau patiket, kad reklemu nerodo, nes siaip tai kol reklama parodo, tai pamirsti ka ziurejai!..Kanda

The Matrix revoliution ash temachius, ir nieko ispudingo ten…Pavargęs

Šypsena nzn… dar nemaciau tos dalies… Šypsena eisiu siandien ziuret… Cha cha

Flirtas

pirma dalis feriausia, antra dar pusetina, o trecia tai Blogai

bl kai be reklamos, tai ypac isijauciau i filma, ir net parukyt negalejau iseit…ir dar ta prakeikta orakule uzsiruke man pries nosi, tai visai susibesinau…nx

dabar suprantu kam reikalinga reklamaCha cha

****ec maladec Gerai

Dar filmu be reklamos paziuretum, gal ir zalingu iprociu sumazetu!
LiežuvisCha cha

maniau, kad man nepatiks… Nekaltas nes tai lyg ir ne mano stiliaus filmas… BEt man Labai patiko ŠypsenaGirtas tikrai geras filmas
o jau pagrindinis herojus (Keanu Reeves) vien ko vertas…~Flirtas~ visada megau aukstus, tamsius vyrus… Gėlė

vakar paziurejau ir antra dali… Gerai Taip Myliu Flirtas labai geeras filmas… Juokiasi

o jau Keanu Reeves… Myliu Myliu Myliu visada jis man patiko, bet dabar,tai isvis… Šypsena Bučkis

Hmmm…aš irgi pažiūrėjau "Matricą",nes dar nė vienos dalies nebuvau mačius…Na,gal ir visai nieko,bet daug ten tokių nelabai logiškų dalykų… Nekaltas

nieko ypatingo

biški pažiūrėjau,tai wisai nieko gero ten…Nekaltas

kiekvienam savo. man asmeniskai labai patinkaGerai ne be reikalo sis filmas vadinamas kultiniu.Labas

Gerai tai gerai bet reklama nors viena filmo vyduryje butu nepamaisius parukymuiKietas