Kaip jums patiko mūsų giemininko Aivaro pasirodymas?????

Kaip jums patiko mūsų giemininko Aivaro pasirodymas???

Kalbant apie Eurovizija, geda net prisimint Aivara, jo dainavimas dar buvo pakenciamas,bet apsirengimas…geriau apie tai patylet.
Gal is savo klaidu kita kart Lietuva pasimokys ir zinos ka siust.

Aivaras,aisku,nebuvo prie geriausiu,bet apie balsavimo kriterijus galima patyleti,jeigu net tas Drakula is Rumunijos(su savo ekonome) gavo daugiau balsu…

O ka galetumet pasakyti apie dane?Ji buvo be megztinio,dainavo nuostabiai,atrode taip pat ne prastai,o uzeme paskutine vieta?Aš nekaltas

Na jau apranga jo tai kaip kokio kaimiecio, o ir merginu ne ka geresne. Butu buve drabuziai normalesni, gal ir vieta butu aukstesne. Aš nekaltas

Nesidomiu nei Eurovizijos konkursu, nei jame dalyvaujanciais “giesmininkais” Cha cha Cha cha Cha cha
Na, o tautieciu bruozas: pasijuokti is savu - pazistamas iki skausmo Blogai

Kiek atsimenu save pačią, tiek atsimenu ir kiekvienais metais Eurovizijos žiūrėjimą.
Taigi, kai šiais metais per atrankos konkursą išgirdau Aivaro dainą, pasakiau, pagaliau ir lietuviams atsirado šansas laimėti. Būtent jo daina kaip tik buvo Eurovizijos stiliaus. Deja, deja šių metų balsavimo rezultatai nustebino Apakęs ne tik Lietuvą, bet ir kitas šalis (kalbu ne tik apie Aivaro dainą, bet ir apie kitų šalių, laikytų favoritėmis pasirodymą).
Mano manymu, daina tikrai buvo gera, gal šiek tiek trūko ugnelės, bet jau sceninis įvaizdis Apakęs Apskritai apie stilistų, dizainerių ir kt. panašaus plauko veikėjų skonį-beskonizmą, galima būtų diskutuoti ilgai ir nuobodžiai, nes labiausiai už… kai jie bando visiems įpiršti, kad tai yra stilinga, tai yra madinga. Reikia žiūrėti, kad viskas būtų savo laiku ir tinkamoje vietoje.

Po Eurovizijos žiūrėjau laidą “Prašau žodžio”. Žinot, tas, kaip bebūtų skaudu, degradavęs Liūdna choreografas Stravinskas, kalbėdamas apie Aivaro pasirodymą, taip pakilo daugelio akyse, kai nuoširdžiai Aivarui pasakė “Vaikeli,vaikeli, kodėl tu slėpei tai, ką turi gražiausia - savo nuostabius plaukus.” Man asmeniškai jo sceninis įvaizdis nacionaliniame atrankos ture buvo GeraiGeraiGerai

Kad laimeti Eurovizijoj, reikia, kad vaziuotu Cicinas.Cha cha Vistiek nieks nesupras, apie ka jis dainuoja, o jau sceninis ivaizdis…Apakęs

Be to tas pupuliukas labai patinka vyresnio amziaus moteriskems. Ypac su daina: tu neliesk mano damos, neliesk - netampyk riebaluotu plauku…Cha chaCha chaCha cha

Visokiu cia nuomoniu tejo isgirsti, bet tikriausiai man lemta ivertinti situacija objektyviai Šypsena
Eurovizojos konkurso komisijos nariu buvo toks gan Lietuvoje zinomas JAZZ’istas A. Novikas. Man teko su juo pabendrauti. Jis galejo puikiai ivertinti situacija, girdedamas uzkulisines zurnalistu replikas ir tiesiogiai matydamas renginio prabanga, pompastika, prie kurios, deja, nutemptas megztukas tikrai netiko… O tos matrioskos… vargses…
Bet dizaineres tai tikrops progfesionales- sake, kad kostiumai ant popieriaus tai gerai atrode…
Ka as galeciau pridurti Šypsena
Rezultatai kalba uz save…
Be to, nemanau, kad reiketu politizuoti si konkursa ir lobinti kazka, juk tai sou, tai nesusije su jokia politika.