Kaip jums lietuvių liaudies dainos?

pritariu tau keista nors yra yr kapelu, kurios moka uzvesti publika ir suzaveti juos savo dainavimu ir nevisai tradiciniu dainu atlikimu

mane veža Taip Taip Girtas Gerai Gerai Gerai Gerai Geraižiauriai smagu jas dainuoti Tūsas Cha cha Girtas Gerai

Savoj vietoj ir savu laiku manau jos visai smagu Cha cha

Originalios ir saovtishkos labai Gerai. Mes vieninteliai pasualy turim sutartines Laimingas man visai smagu folkroko klausytis ir sihiaip dianuoti smagu Laimingas

pritariu **AngeloAkys Taip

**

visai jos nieko Šypsena

labai liux Taipgaila tik kad daug lietuviu yra linke nuvertinti ne gerai nesusipazine Ne kas susipazino, pastebejo kad ten daug linksmu Girtaslyginti su kitomis kulturomis taipogi neverta, nei tuo atveju kad musiske sumenkinti, nei tuo atveju kad isaukstinti - tiesiog kiekviena kultura yra kitokia, kitokie paprociai, tradicijos, istorija kitokia… todel negali buti jokiu kokybiniu lyginimu. kiekviena kultura savita ir kiekviena liaudies kuryba turi kazka savo, savito Niam niam

Lietuvos etnografija turėtume didžiuotis. Žinoma, sunku būtų prikelti ir puoselėti tą tikrąją tautos dvasią, ir nebūtinai turime vakarais prie žvakių niūniuoti laiudies dainas. Juk yra pakankamai grupių, kurios primena, kad lietuviai visgi buvo [?] daininga ir didi tauta. Apie tai primena : Atalyja, Žalvarinis, Kūlgrinda, Ugnelė, Donis ir t.t. Tai gi, už folk’ą. GeraiDidžiuokimės tai, ką turim ir, tikiuos, turėsim.

kad ir kaip bebūtų, jei ne visos lietuvių liaudies dainos papročiai ir visa kita, tai lietuvos išviso nebūtų buvę. na bet dabar man tos senosios dainos nelabai patinka. atsimenu kaip prieš metus mokykloje, per muzikos pamoka reikėkjo dainuoti liaudies dainas. siauibas. negalejau ju pakesti. bet… man visai patinak folk-rock’as ir panačiai, kai senūjų dainų lyric’ai, yra suderinami su roku, griausmingu giratų, bei kitų muzikos instrumentų skambesiu.

o man, tiesa pasakius, patinka tos laiudies dainos, paprociai ir pan Girtasaisq, kas per dau, tas nesveika Šypsenabet tos paprastos, grazios,mielos, iki skausmo pazystamos, dainuskos, kurias traukia musu tevai, seneliai ir pan suside prie vaisiu stalo, mane zavi! ir tiesa pasakius jos labai suvienija zmones… Drovuso ka siuolaikinis jaunimas…? zasus gal suside apsikabine prie alaus bokalo dainuos…? Nekaltas Pavargęs

Dooochishkos tos dainos… Juokiasi

reikia ismokt klausyt… ir tada jos bus neapsakomai grazios… as tai karts nuo karto pasklausau Šypsenaisvis,labai grazu,ne tik tos tautiskos dainos,bet ir raiziniai,droziniai ir pan… jau “sumedziojau” l.sena verpimo rateli,bet,kol gyvenu su tevais,sios grozybes reik atsisakyt Liūdnasseip,kam rezia ausis tos l.senos dainos,galima klausyt tokiu susiuolaikintu,pvz atalyja,ugnelakis,kulgrinda, visokios rugiaveides ir bla bla bla…

profesionaliai atliktos lietuviu liaudies dainos skamba tikrai super…man net siurpuliukai per kuna laksto Girtasblogiausia tai, jog taip jas atliekant esu girdejus gal tik koki karta ar du…vo teip Nekaltas

Temą 1970 01 01 d. 03:00 pradėjo Kestas Pavargęskaip cia?

Siaip geriausiai lietuviu liaudies dainos tinka butent svenciu metu - pats megstu per pasilinksminimus padainuot. teko karta vienam gimtadieni but - tai ten beveik visi mokytojai susirinko - nerealus jausmas apeme, kai visi drauge dainavom. Beja mes dar ir raudas turim- kiek zinau cia vienas seniausiu dainavimo stiliu lietuviu kuryboje. Pazistu viena lenka, kuris jas isgirdes ir lietuviu kalba ismoko(kalba beveik be akcento)

???

nemegstu estradiniu laudies dainu - nuo tokiu tik galva suskausta, taciau man patinka senosios lietuviu sutartines, be muzikos, pvz. kaip per filmuka “Skrydis per Lietuvą”, kur pasakisku vaizdu fone skamba Povilionienes atliekama daina… skamba labai magiskai Angelas

patinka. ypač sumodernintos Mirkt

Tai kad nera kas lietuvoje bent patenkinamai tai darytu Nekaltas, na Rugeveide, exem dar kazka bande Nekaltas

Rugiaveide ir turiu galvoje Mirkt , exem negirdejau kaip bande… o dar “Zalvarinis” Gerai