kaip jums aplomai MANU CHAO stilius???

kaip jums aplomai MANU CHAO stilius???

ji ner labay rimta, bet craz’ova…

Me too. Kazkaip vertinciau ju muzika kaip nelabai rimta. Cia jau supraskite kaip norite. Tad dazniausiai playliste uzima paskutine vieta.

nebuciau as, jeigu nepasakyciau, jog man shi grupe atejo pirma i galva, kai tik ishgirdau grupe 5’Nizza, o apie pastaruosius galima paskaityti:
http://www.banga.lt/admlt/2forum.showPosts/163773.181-=(1481333005
Cha cha
jeigu arciau temos, tai stilius labai Gerai Pati grupe irgi arti shirdies, taciau del nezinomu priezaschiu niekuomet nesulaukianti eiles mano playlist’e Nežinau

…niex jo nebuvo pamirses…tik va sitam psl’uki daugeu kas raso apie pop arba keletas yra apie rock…rep…
…nu bent ash tay st neuzmirsiu…tikray…

patinka Taip… bet kazkaip keista,kad tik dabar ji prisiminet… as kazkaip net pamirses ji buvau (ps jei as neklystu, tai ne grupe, o atlikejes Kietas).
anyway, gera, lengva, vezanti muzikele. is tikruju labai tinka apsiputus Gerai

Kiek daineliu esu girdejus, tiek ir patiko Cha cha shauniai pavaro Taip

[quote]AinM_robke rašė:
jo…jo…
sitas ir liux’ovas!!!..
apie marichuanaCha cha
[/quote]

Na, ten tiek pat apie marijuaną kaip ir apie: lėktuvus, keliones, rytą, vėją, svajones, jūrą, motociklus, bėgimą, lietų, sugrįžimą, Kolumbiją, kalnus ir naktį…Mirkt

Yep - labai geras kūrinys TaipGerai

tay liux kad patinka…pasirodo ce visay nemazai kam patinka…TaipTaipTaip

Man visai patinka, su mielu noru klausausi Taip

nepatinka Ne

nu ji siek tiek letoka…bet ir faina…yra siek tiek pakeista ju naujesniame CD…tam kur 29 dainos…

Patinka jų muzikytė Gerai. Ypač daina “Clandestino” LiežuvisCha cha.

o tayp neatrodo, kad psichas lygey lygey kopina nuo to atlikejo(manu chao)…man tay gryn…net ir nosis…kazkiek panasi…ir jou tipo psichas ir moka ispanishkai…ir dar kai buvo aqua2, tay jis dainuodavo ta "chinita" dainuska…

man irgi patinka Šypsena

jo…jo…
sitas ir liux’ovas!!!..
apie marichuanaCha cha

…tay aiq…aciu uz palaikymaLaimingasLaimingasLaimingas

Girdejau tik viena daina: "me gustas tu" ar kazkaip panashiai vadinasi. Labai liux gabalas Mirkt

[/quote]

koz aim ve king of bongou beibi aim ve king of bongou Cha cha isties kvailai jie ten grajina… bet nemanau, kad iskesciau 5 ju dainas is eiles Cha cha

[/quote]

eyk tu rimtay???
…ash kad ir visa CD…istisay klausyceus…nu tayp ir darau
Cha cha