Kaip jauciates kai jusu merga turi teises o paciam dar toli toli iki ju.

Kaip jauciates kai jusu merga turi teises o paciam dar toli toli iki ju.

Tik atsakykit i pateikta klausima ir viskas bus ciki Liežuvis (I)

O ko jus cia taip lauzotes. As sneku apie varavimo teises. Cia ta prasme kad mergina uz mane 4 metukais vyresne. Ir beje mes abu graziai sutariame o ne taip kaip jus galvojate kad as po jos padu.

Na suprantate, kartai kyla problemu. Pvz musu seimos senai gerai pazystamos.Mes jau laba seniai vienas kita pazystame, o tik karta taip isejo jog per juokus tapome labai rimta pora. Mes tik dabar speliojame ka pasakytu musu tevai, jeigu suzinotu kad mes kartu. Mums tai pats didziausias stabdis.Parasykit ir apie tai. Laukiu patarimu ka mums daryti

Na man ir taip atrodo Clandestino ir thanks uz patarima Šypsena

U R welcome Mirkt

na?

Jeigu tavo mergina tau neprikaishioja del teisiu, ir su malonumu vazhineja visur, reishkias, kad labai myli…ir viskas oki…

Na prikaisioti neprikaisioja, bet as tik tarp kitko menu teises miniu turedamas uomenyje metu skirtuma.

Toki metu skirtuma paauglysteje. Suprantat, jeigu ji butu 54 metu o as 50 tai as tikriausiai neklausciau

ar ne taip?

O tai kiek tau metu,jei nepaslaptis?Supranti seip vaikinukams(apie 15 - 18 metu) visiems pastaiko pauglystei i vyresne mirgiote isikliopint: taip jie pasijaucia vyresni(cia is psichologijos paskaitu) o poto praeina dazniausiai viskas, subresta ir toliau drozia.Dziaukis gyenimu ir perdaug galvos dar nesuk.Tau juk visas gyvenimas pries akisCha cha

bleee pas mane irgi beda, mano merga penkiais metais uz mane vyresne ir dirba modeliu shtatuose ir mane nori kartu veziotis i fotosesijas, ka man daryti, **** kokia nelaime ir dar teises turi, isvis baisu…

tik nuomoniu aisq? beje tu nx manes nei nepazysti tai nx tep sakaij. siandien man nuotaika tokia ir bl toks pysius cia dar gyvena dar nx ineta turi toks pyzius. pats tu toks jei kitus vadini nx

Nu tai ko taip newaktyviai

Galima gincytis kam ka po kojom sukure. Gi vyra sukure pirma negu motery, o tik veliau motery, kad butu linxmeu vyruj…

Kur as gyvenu tai ten nera troleibusu Šypsena

verkiu!Žliumbia

nesamone!!!

bet ar patogu rodytis pries kitus vyresniu bachurus draugus , kurie yra jusu merginos metu (na konkrecej buvusios mano. Ji uz man vyresne 4 metais o man toj bus 15)