Kaip itikinti tevus?????????A?

Kaip itikinti tevus???A?

Kaip paaiskinti tevams, kad britva nera savizudybes irankis? Jie yra labai pries britvas, nes mate tas avarijas kur per sezono atidaryma buvo.Viena ten kur antakalnyje uzsimuse ciuvas, o kita savanoriuose, kur Dimonas truputi atsitrenke.Tai jie mate pasekmes (ne per telika).Dabar as niekaip negaliu juos itikinti, kad paskolintu man pinigu geram baikui(nes pats nelabai daug turiu). Gal jus turite kokiu ideju?

Be sansuCha chaCha cha As irgi ju vietoje neduociauKietasKietasKietas Kaip tu zadi juos "itikinti", kad tai ne savizudybes irankis, jei istikruju tai ir yra butent toks irankis…Labas kai pats uzsidirbsi, tai ir nusipirksi.

sunku bus tau itikint… gal net nera sansu…

o kodel butent britva???
kas yra geras baikas??? tau Ernastai, nes kiekvienas tai supranta kitaip…

Tėvų nereikia net klausti, turėsi savo pinigų, gyvensi atskirai, nebūsi nuo jų priklausomas ir galesi tureti "gerą" motoCha chaCha chaCha cha

bespaleznoje dela, jei jau turi toki nusistatyma. Bandyk ant pirdos ikalbineti, tada uzsirekomenduok kaip geras vairuotojas, gal po keliu metu ir iseis kas.

Romkos patarimas Gerai
ka jau padarysi su tais nusistatymais. ish dalies jie yra teisus.

Geras moto man reiskia patikimuma, galinguma ir dar greiti, grozi. O britva todel, nes man tokie moto laaaaaaaaaabai patinka, vat…

Tai gal ir reikes pabandyti ikalbeti, kad kokia pirda nupirktu.Iki siu metu turejau toki mopeda, tai jis jau savo km nuvaziavo ir daugiau nevaziuoja…ŠypsenaŠypsenaŠypsena

as ju vietoij irgi neleisciau , uzaugsi pats nusipirksi

o man leisit turet motocikla? bukit geri leiskitCha cha

ne neleisim Šypsena pirk golpfff

JuokiasiJuokiasiJuokiasi

juokdarys tu. pirma su jawa irodyk jiems kad moki vaziuot. o geriau is viso nevazinek o tik pasvajok ir praeis po keliu metu.
britva (peiliukas) daroma tam kad pjautu (kazkaip sunaikintu) plauka, o mocas-britva (lietuviui "tikram britvoriui&quotMirkt taip pat yra butent tai kas padeda greiciau uzsilenkti.
jei butu V.Rossi gal tau tetis ir nupirktu… Gerai daro kad neperka, uztenka ir be taves lavonu Nežinau
arba daryk kaip as: nieko nesakyk ir nusipirk. Nekaltas ir jei esi pakankamai protingas vazineti su britva tai sugalvosi ir is kur litu gaut Mirkt

nu va bent vienas zmogus tiesiai shviesiai pasake be jokiu uzuolankuGeraiGeraiGerai

tevas pasake man kad kita vasara padirbsi uzsidirbsi koia pora stuku dar kelias damesiu nupirksim gera enduro ir galesi vazinetis. o del britvos tai sake kad ir jei savo pinigu tureciau ir tai neleistu

jo pirmas motas greitas ir galingas Blogai

Kai vaikysteje usimaniau pirkt mopeda,tai tevai neleido net uz savus pinigus(ledams ir bulkutems duoti,ir ilgai taupyti pinigai)pirkt.Pasake,jai nusipirksiu,mope atims ir berzines koses ikres.Tai po pusmecio baimes nutariau,kad geriau viena kart gerai gaut per sikna,bet po to galesiu sukt rankena.Na ir viskas baigesi gerai,nei mope ateme nei lupt gavau.Zinoma pradejau nuo seno tranto,taip kad ir tu pradek pagal galimybes,o ne tevu prasyk.

Ned4kit ant to ernasto, esu mates kaip jis vazhiuoja ir su java vazhiuoja normaliai, manau kad jis sugebetu suvaldyti britvaTaipTaipTaipTaip
Bet kartu vazhiuoti vistiek nenorechiauNeNeNeJuokiasi

Vienu zhodziu jeigu tavo tevas turejas motocikla tai supras kuo skiriasi moto nuo auto, ojeigu ne tai ir mazha galimybe kad nupirks, nes man nupirko del to kad ir pats megsta pavazineti.

gerai daro kad neduoda Taip
Kai istengsi pac nusipirkti labiau vertinsi…
Ir man nedave… bet atejo tas laikas
kai galejau pac nusipirkt Kietas

mano tevas nors ir vazinejo su moto, man moto neleido pirkti…"turesi savo pinigu, galesi pirkti…"…so…dirbi, taupai, seki rinka ir lauki kol tavo stalciuj bus pakankamai pinigu…gali uz tevu pinigus pirkti telefona, muzikos aparatura ar kazka kita, bet transporto priemone…hm…