Kaip ishsivaduoti ish pykcio?

yra buvusi pas mus gana panaši tema: [bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showForumPosts/3144 43.245-=(1874836855](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showForumPosts/314443.245-=(1874836855) gal rasi ten vertų dėmesio patarimų? Labas

gal ir tiesa.ash tiesiog esu ramesnio budo,intraverte ir jei kas nors sunervina -tyliu,ishgyvenu savy tai.

taip specialybe man neprieshirdies visishkai,nepatinka man ji.bet kito pasirinkimo nelabai turiu,jau shita buvau apsvarscius daug kartu.o kolegos mano tai tikrai shaunus. Gerai

aciu uz nuorada,patarimai verti demesio.

Agha, nebeliaka jegu agresijai Girtas

Bet tavo ir nikas - Pride. Argi nebuvo Bushido pride…ar kazkaip panasiai Cha cha

pyktis NEPRAEIS… reiktu ismokt su juo gyvent, su jujo susidraugaut…ir tiesiog jo neakcentuot…jo tiesiog nera… yra? NERA!atsimink PYKCIO NEGALI BUT!NERA! Mirkt

kazkas lyg ir buvo su bushido susije.bet ash tai propoguoju kitokia shio zodzio prasme Cha cha

nueiti i kasio rungtyne ar futbolo ir ishsirekti

manau tu tikrai teisi Apkabinimas Gerai

o shito tai niekada dar nebuvau darius. Apakęs

Jausmai, nuotaika visad turi priežastis. Jie neatsiranda iš niekur, tik nevisuomet priežastys įsisąmoninamos. Kitas svarbus dalykas, kad pyktis (kaip ir kiti jausmai) nėra beprasmis. Pyktis labai svarbi emocija padedanti apginti, įtvirtinti save, brėžti ribą. [bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showForumPosts/3956 35.245-=(2106348973](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showForumPosts/395635.245-=(2106348973) Jei jauti nuolatinį susierzinimą, pyktį, gal net įniršį, galbūt yra kokių nors kliūčių jį išreikšti? Nebūtina ką nors sumušti ar aprėkti - galbūt užtenka kažką pakeisti erzinančiuose ar nuviliančiuose santykiuose ar situacijoje? Be abejo, geresnis savęs supratimas, suvokimas, kas erzina ar kelia pyktį - tikrai būtų naudinga. Sėkmės Tau ir - stiprybės Gėlė

Atrodo,jog pati zinai kas sukelia tas neigiamas emocijas. Geras budas labiau susivokti ir rasti priezastis,gal net ju atsikratyti-tai rasyti.Isliek visus jausmus popieriui.Rasyk nieko negalvodama,tiesiog tai,kas tuo metu sauna i galva.Tai geras budas.Kazkada pati juo naudojausi. Rasant,gali buti,jog emocijos ims verztis per krastus.Nestabdyk ju,tegul “liejasi laisvai”,veliau suprasi daugeli dalyku,apie kuriuos nebuvai net pagalvojusi… Gėlė

TEMA ATVIRKŠČIAI: kaip išmokti pykti ir nustoti reaguoti kaip į tai reaguoja aplinkiniai?

Dauguma čia parašytų patarimų siūlo gydyti simptomus, o ne “ligos” priežastis. Galima laikinai panaikinti simptomus, bet nepašalinus priežasčių situacija kartosis ir kartosis. Akivaizdu, kad tokios situacijos priežastys glūdi ne “išorėje”, o tavyje. Tad išeitis yra tik viena - suvokti priežastis ir po to pakeisti savo pasaulėžiūrą ar elgseną. Šiaip jau pykčių gerokai sumažėja, kai nustoji save laikyti “pasaulio bamba”. Arba kai nebijai elgtis adekvačiai, kai nebijai iškart teisingai sureaguoti į tavo nuomone neteisingus dalykus.

Dažnai pasitaiko žmonių, kurie daug galvoja, bet mažai veikia, bijo imtis iniciatyvos. Tai irgi blogai. Turi būti balansas tarp minčių ir veiksmų. Siekiant išmokti veikti (elgtis, “pykti” ) yra tik vienas būdas - pradėti veikti praktiškai, veikti ir kaupti įgūdžius, patirtį, mokytis iš savo klaidų. Kiek begalvotum - neišmoksi veikti. Tad reikia tiesiog imti ir bandyti, imti ir daryti…

Na,siek tiek buvo kalbama ir apie priezastis,kaip jas rasti… Liežuvis

Kurioj žinutėj? LiežuvisKadaise ir mano gyvenime buvo laikotarpis, kai buvau piktokas. Bet tai nėra geriausias gyvenimo būdas. Yra geresnių. Būtent, tomis pačiomis gyvenimo sąlygomis galima gyventi skirtingus gyvenimo būdus. Ir pyktis tikrai neduoda nieko gero. Tik nereikia pykčio atsvara (priešingybe, išeitimi) laikyti nuolaidumą ar silpnavališkumą. Ne, galima elgtis negailestingai ir ryžtingai, tačiau be pykčio, be kerštingumo, be sąmonę temdančių emocijų pliūpsnių.

Esu skaiciusi labai teisingus zodzius:“Reikia elgtis ne gerai ir blogai,o teisingai”. Ar ne apie tai kalbi,vk? Mirkt

Reikia stengtis. Tiesiog valios pastangų. Valdytis, nukreipti mintis ir jausmus kita linkme, pvz užsiimti kokia nors veikla. Aš dažnai turiu problemų nes sunkiai tramdau agresiją. Bet pastebėjau, kad jei yra noro, viskas įmanoma.