kaip ishmesti kirmina w32.hllw.gaobot.gen?

kaip ishmesti kirmina w32.hllw.gaobot.gen?

na viskas atrodo paprasta, bet parsisiuntus symantec remove tool shitam kirminui, jis nieko neranda Nekaltas o NA2003 rodo kad jis yra windows/system32/explore.exe diroj, bet aisq jo ishtrinti neina ir taip vis ishmeta lentele, kad jis yra, tai kaip jis pashalint is mano sistemos?

safe mode, volkov coamnderis, bet koks shrederis
pirmiausiai reikai atjungti bilo sugalvotą failų apsaugąLaimingas

ir išvis, nustokit naudoti nortoną.
kak jisŠypsena

o gal gali paprastesniu zargonu paaishkint mazdaug step by step, beje nepasileidzia norton antivirusas tixliau guli try juostoje ir tiek, o jei pasileidzia tai po keliu sekundziu ishsijungia Nekaltas

Instaliuok panda kuria nors ir pamatysi kaip staigiai tavo virusa pasalisnMirkt

kazkada buvau isimetes bet taip ir neradau SN tinkamo, na bet dabar reikia ishtrinti kaip nors, nes vis kompas persikraudineja RPC nuluzta vis Nekaltas

Tai tu turbut dar ir blasteri turi ir dar kokius pora simtu virusu. Smagiai tavo tinko kaimynai gyvena tada, visa trafika virusai sueda .
Nebijok, tavo kompas už 30 centų jau kažkam tikrai parduotas ir dabar sėkmiongai naudojamas spamo siuntimui. 10 balu.

nius neranda nieko symantec removal tools’ai, kas del trafiko tai tikrai ne manyje beda

Pabandyk bet kuri is pirmu triju linku su IE:
http://www.google.com/search?q=online+antivirus&start=0&ie=utf
-8&oe=utf-8

As ta virusa, kuris kankina temos autoriu, pats katik turejau ir ilgai…irgi neisnaikino NAV2003 ir visi jo updatai, tai a as dariau: susinstaliavau visus Wondowsu updatus, tada uzsikroviau per safe mode, ir istryniau Shift Delete, vsio…iki sios dienos to brudo nemaciau Šypsena

nu teko tokius bajerius matyt tai dar galima padaret spaudziant ctrl+alt+del isikvieciant aplications
ir pasiimt ka tau reikia
patariu spybot is download susiinstalint
tada nenusimes programkes nes nesenai taip man buvo
o del RPC tai administrative tools ir kur nustatymai restart process padarai ir viskas ciki
Gerai