Kaip is lovos islipti TA koja?

pakviesčiau pažėt i kytūs Piktas nier čia ko tyčiotis iš vargšių Moteris… su kačielu pėvėzė… ? Nekaltas

na, ku as zinau, lyg ir nieko ypatingo nedarau…na, keliuosi pirma, darau manksta, beje, labai liuks…vyras voliojasi Cha cha tadum as dusan, o jis virtuven Cha cha iseinu is duso tokia visa zvali, o prie lovos jau pusryciai, papusryciaujam sau ramiai ir be jokiu stresu darban…beje, nzn, gal tai mane raminamai visai dienai nuteikia, kad kai suskamba zadintuvas, tai 5-10 min. butinai turiu praleisti vyro glebi, su visokiais cmok cmok ir pan., tadum lyg teigiamos energijos is jo pasikraunu ir strykt pastrykt Cha cha o jei kas diena sunervina, tai jei jau labai, tai kolegas apstaugiu, kad grizus ant vyro neraiktu issikraut, jau geriau lai svetimas kencia, nei savas nuo mano shyzu Cha cha Cha cha Liežuvis

aik tu, a ku rasysi?

Nieko. Kietas Kai’ saka liaudies išmintis: “Sreda - eto malenkaja subbota. Taip Alus Girtas

Atsakant tiesiai i klausima: reikia lipti is karto abiem kojom! LaimingasO siaip, jei iseina, pasijuokt is visu savo “nelaimiu”, kad vis blogiau jaustusi… jos, o tu vis geriau ŠypsenaNeseniai teko vaziuot troliku ryte, po ilgos pertraukos nesinaudojimo visuomenine transporto priemone, apsimiegojusi, pameciau maisiuka (geri zmones po to padave Šypsena), skieciu vos dantu neisimusiau (automatinis, issoko rankena tiesiai i veida, bet mimo Liežuvis), neissilaikiau ir uzgriuvau ant kazko…Bet kai pagalvojau, kaip tai turejo atrodyti is sono, tai negalejau nenusisypsoti ŠypsenaO tada ir nuotaika geresne pasidaro…, kol vel kas nors nesugadina… Cha cha

keista, kad ne su lygintuvu Kandao gal jis skirtas vyrus dubasint Nekaltas (o ko gi ne geros dienos pradzia Drovus )

ahm, kaip graziai apsirengti lovoje ir susisukuoti. TEN. na, ir visa kita, kad tokia smulkmena, kaip nepasitikėjimas savimi del kokio “netobulumo” nesugadintu viso reikaliuko Flirtas

Vajetus Girtas Turbut dar ir supama Nekaltas Cha cha

sugalvojau - prie TOS kojos pririsk hanteli, is ryto tas svoris ir istemps teisinga koja ant grindu

Aš apkaltinčiau mėnulio užtemimą (kuris bus šiąnakt ir mus isus jau viekia (jei veikia vandenynus, veikia ir žmones, ar ne?)) ir pakentėčiau porą dienų iki “tos” kojos Kietas Gėlė

Užuojauta Taip Gerai GėlėSprendimas: nemiegot lovoj Liežuvis JuokiasiDrovus

Revenge is sweet? Cha cha Angelas

TaipDiena pasibaige ne taip blogai - i treniruote nenuejau, nes… dirbau! Cha cha Iki pat 19.00, kadu susiruosiau namo. Jau uzdarinejo poliklinikoj rubine… Nustebęs ir babce, katra sedi prie rubu susiraukus kaip Ignoruoju padave man palta (atsieit, ko cia taip velai). Nuejau prieskoniuku, apsipirkau is leto, paejau namo ir prisidariau troskinio is mesos ir grybuku. LiežuvisPrisivalgiau, net galvot sunku ir sedziu cia. PMS tai prasidejo siandie ir siandie staigiai baigesi, kazkiek saves pagailejau ir galvoju, kad gal ryt bus geriau Cha cha. Tai su ta koja, tikiuos, po aptemimo bus geriau. Mislyju, katra islipau siandie - kaire, kaip visada. O ryt pabandysiu visus (na, beveik visus!) Jusu patarimus kaip jaustis geriau is ryto ir dienos begyje, isskyrus alyvos Gėlė pasigniauzyma is ryto lovoj… Piktas Negaliu dar… Ne

Liežuvis

Geriausia būtu ant kedes nusnausti arba minkstasuoly kad ryte atsistotum ant abieju koju ir pr bus išspresta.

nū tovaryščy…kaip gyvena užtemimų veikiamų žmogėlių klubas ? Cha cha kap šian kokia koja išlipote iš lovos? Drovus

Kaip visada, tvirtai abiem Cha cha

išmetė vadinasi Cha cha o kiti Flirtas

mano abi kojos TOS. o siaipjau, tai blogai buna tik tada, kai pries uzmiegant uzmirsti batrus nusiaut. va tada tai rytas su seseliais istinka Mirkt

…Erode…pas mani visas gyvenimas TOX…jauchiu gimiau ne ta koja… …tajgi gali pasiguosti - yra zhmoniu kuriem blogiau…