Kaip is lovos islipti TA koja?

kas čia echo moralus apie fu.uc.kingą skaitė a Apakęs Piktas Cha chaa pardavėjos čia prie ko ? Liežuvis Cha cha įtariu antras veiksmas vyks vakare Drovus

Neisiu! NeIs pasiutimo vaziuosiu i Maxima ir is MaRtynuko panoses nusipirksiu oro drekintuva su jonizatorium. Cha cha Ar be jo, nes apskritai nezinau, kas tas jonizatorius… Cha cha

anita7, nu tegu kencia tolimas - o ne artimas. arba galima tiesiog ka nors ramiai nusipirkti, jei tik pavyks isvengti pardavejos klausimu: gal kuo jums galiu padeti. paprastai jo uztenka, kad man visos emocijos pasipiltu per krastus Baisu

nieko tu nesupranti Liežuvis Cha cha efektas ne tas Cha cha

Jei miegi ne viena, tai turbut zinai, ka galeciau patart… Cha cha

Man vakar ta “koja” sumaise visas kortas - nuo pat ryto buvau Kanda. Ale zinau del ko - is vakaro Kanda su Vyras, tai ir rytas buvo nekoks. Ar esat mate vakar tokia Baisu? Tai as buvau. Taip Cha cha

Miegoti ant zemes, kai turiu tecio padaryta lovyte? BlogaiAtostogu iseiti negaliu Ne, o simet jas turejau ir taip 2x ilgesnes. Kvepalu turiu, keist nenoriu. Bet - as klausiu Jusu Bučkis, gal turit kokiu ritualu rytais, kad geriau pasijust ir lengviau atsilaikyt dienos begyje?

Echo, eik po velniu, ka? Kanda

Argi as minejau sexa? JuokiasiButent meile ir supratima turejau galvoje. Taip Cha cha

Cha cha erode dar susirask tą asilą kuris tau gražą iš 50 Lt davė po 1 ir Piktas Kanda Kanda bus lengviau. rimtai Cha cha P>S kokie ritualai rytais… ir taip miegodama iki darbo atsivelku… Pavargęs

isgerti kavos ir veliau nueiti i darba. negerti kavos, o vaziuojant kur nors pakeliui sustoti ir pasijusti savam mieste kaip uzusieny. nesikelti ir is viso niekur neiti. daugiau ner…

Erode- man padeda ilgai pasedet vonioj su dusu rankoj Taip, o isejus is vonios uzsileist garsiai megiama muzika

kai nėra karšto vandens Baisu

noreciau paziuret,kaip ir kuo tu mane uzmusinetum Nekaltas Bučkis Flirtas

Pritariu - geriau neiti i darba, o prasivartyti visa diena lovytej su knyga. Ale ne visada taip galima. O jei neiseina - tai darbe pradeti planuoti ka fainaus sau pasidovanosi - na koki malonuma - sugadintos dienos proga po darbo…

o kaimynams? Nekaltas

reik anksciau eit miegot

kaimynams ypac padeda prasibudinti Mirkt

Vaiziuoju dirbt ir nueisiu tu prieskoniu viena. Ir viska darysiu viena. O gara nezinau, kur nuleisiu. Man taip ne prie Širdis “su garu” vaiksciot!

Erode, o sporto klube negali issilieti? man kartais apstato smegenus i vieta. arba kokia knyga paskaityt? bet tu teisi, reikia eiti dirbti - apie seksa rasysiu, vo.