Kaip įrengti plaukiojančias grindis

Kaip įrengti plaukiojančias grindis

Gal žinot kas nuorodų, su konkrečiomis schemomis. Panorau koridoriuje pasikeist grindis, bus klojama kiliminė danga, dedamos medžio drožlių plokštės ir garso izoliacija - akmens vata. Tik va nežinau ką daryt su mediniais “bruseliais” ar juos dėt ar nereikia, jei dėt tai kaip tvirtint juos prie bloko (ir ar išvis tvirtint) ir prie plokščių, ką po jais ir ant jų kyšt.

o blokiniam name akmens vata nors kiek efeketyvi? siaip tai reikia lygaus pagrindo. po to dedama ta plevele, po to dedamos tos zalios medzio plauso plokstes ir tada ant virsaus pvz laminatas. o ant laminato geriau kilimas dar kox Šypsena

O ant viso to buterbrodo lentas natur medzio sukraut Laimingas

Ant kilimuuuuuuu! Cha cha Cha cha Cha cha

siaubas tema"kaip irengt plaukiojancias grindis" a bent nutuoket kas yra plaukiojancios grindis ??? matau kad ne Juokiasi

matai, ne visi šiame forume besilankantys yra tikri būsto įrenginėjjimo profesionalai ar meistrai Cha cha taigi maišomi ir terminai, o dėl patogumo “plaukiojančiomis” vadinama viskas kas nepritvirtinta prie grindų ar sienų Juokiasi

plet plet skaitau ir juokas ima xebra jei nezinot nakui patarinet zmogui ???arba jus jam patarkit zmoniskai arba isvis negadinkit klaveturos.is tavo paaiskinimo vaizdelis toks:atnesi plausa sumeti tada laminato primeti ir viska uzkloji staltiese.klausimas kam plausas reikalingas jei grindis lygios.antra akmens vata efektyvi tiek garso tiek silumos izoliacija.beje zmogus labai gerai pastebejo kad galima det ant bruseliu o tarp bruseliu galima det vata.ir ko pasekoja gausis labai gera garso ir silumos izoliacija. o givatukei pasiuliciau neklaidint zmoniu savo statybos ir apdailos nezinojimu Labas

Matyt kad turetum pasiklot vata, perimetru sudet tarpines 1-2cm(ish tos pachios vatos galima), paklot atskiriamaji sluoksni (PE ar stat popieriu) ir pasidaryt stiazhke. zhiurint kiek aukshchio turi, shiam dzhiaugsmui reiktu apie 10cm vistiek… o tada jau kloji parketlentes, laminata ar dar ka nors(pagal klojimo technologija, su visais pasluokniais), bet palikdamas perimetru tarpa nuo sienu… tiek vat purvino darbo. O jei nori geru grindu ant lagiu, tai kloji po lagem juosta-tarpine (buna ivairiu), tada ant lagiu irgi tarpines, tarp lagiu vata, ir plokshte, vel niekur i sienas neiremta… Tada ant tos plokshtes kazhka darai panashiai kaip ant stiazhkes… va gal taip saugosi kaimynus ish apachios Nekaltas

sakai ar prie sienu Cha cha

katik pagal tavo paaiskinima dejau grindis Taipnu kaip nededu vis garvezys gaunasi Juokiasi

zmogau parasyk man i privata ko tu nori tiksliai,grindu stovi t.y kas siuo metu daba su jom padaryta ir nuo grindu iki esamu lubu jei jau lubos galutines auksti,ar grindis lygios ir t.t jei turesiu laiko as tau smulkiai patarsiu jei neatrasysiu vistiek nieko neprarasi Labas

na ir kodel gi tas garvezhys tau gaunasi? Apakęs ir per kuria vieta? Gal apskritai dushioj esi mechanikas, tai rankos pachios… Nekaltas?

dalykas pirmas kam steske jei kaip supratau autorius tik rekonstruot nori grindis ???jei rekonstruojant grindis kaskart liet steske tai po metu 30 tarp lubu ir grindu teliks 1,5m Juokiasibet aisku kruciausias tavo paaiskinimas:o poto kloji bla bla bla su visom technologijom Juokiasi Juokiasi Juokiasinu ir aisku pats geriausias pasakymas: kloji lages,ant ju kska,tarp ju dar kska o ant viso to grozio dar kska Juokiasi Juokiasi Juokiasinu tak tu man daba tupam isaiskink pvz. as nieko nezinau apie visu tu procesu technologija tai kur tu izvelgi savoj raslevoi paaiskinima kaip daryt grindis ??? nu sory as asmeniskai tikrai nematau paaiskinimo. cia jusu patarimai is serijos armenskoje radijo: klausia ar galima katedroj isprievartaut moteri-atsako- ne nes uzknis patarinejimais.tai vat man tik idomu jei nezinot nakui patarinejat ir dar klaidinat ir cia ne tik sitoj temoj o praktiskai visose kurios tik susijusios su kokiais nors darbai statybiniais.

zmogau parasyk man i privata ko tu nori tiksliai,grindu stovi t.y kas siuo metu daba su jom padaryta ir nuo grindu iki esamu lubu jei jau lubos galutines auksti,ar grindis lygios ir t.t jei turesiu laiko as tau smulkiai patarsiu jei neatrasysiu vistiek nieko neprarasi LabasŽiūrėk privatą Laiškas

Išviešinu ką parašiau į privatą, kal kam kils kokių genialių minčių… Tai va, situacija tokia, gyvenu standartiniame daugiabutyje, perdanga gežbetonio ar kaip ten jos vadinasi plokštės, ant tų plokščiu šiuo metu patiestas linoleumas ir … viskas, triukšmas iš kaimynų nepakeliamas, aš manau, kad ir jiems tas pats. Esamos grindys lygios,todėl betonuoti ar jų kitaip lyginti nereikia. Nuo grindų iki lubų 2,5 m. Su lubom kol kas nieko nedaryta, bet manau ateityje bus pakabinamos ir joms reiks paaukoti apie 10 cm aukščio. Naujoms grindims mano paskaičiavimu turiu laisvus 7-8 centimetrus (iki vonios ir tualeto grindų lygio) aukščiau kelti nenorėčiau, nes gausis slenkstis į tualetą ar vonią (šiuo metu atvirkščiai), ko aš nelabai noriu. Man šiek tiek nesuprantamas pats įrengimo principas, nes atseit tikros “plaukiojančios” rengiamos tik su betono sluoksniu (aš betonuoti ant akmens vatos kategoriškai nenoriu, nes 1. bus labai aukštos, 2. jei bus plonas ir akmens vatos ir betono sluoksnis, kaip minėjau viskas galis susikelti tik 8 cm, efekto nebus, 3. brangu ir daug terlionės). O kaip būtų, jei aš nededu lagių, o išklojęs visą koridorių akmens vatos sluoksniu tiesiog ant jo kloju 22 mm medžio drožlių plokštes (aišku neglausdamas jų prie sienų), mano galva principas tas pats kaip su betonu, jug slėgis pasiskirstys visu perimetru, t.y. nebus koncentruoto slėgio ir akmens vatos neturėtų suspausti (nors jei kokiam kampe pastatysiu spinta, neaišku kaip ten bus), ar aš neteisus . Bet va šiuo atveju kyla kita problema - kaip sutvirtinti tas plokštes viena su kita (netvirtinant prie bloko) kad jos nesikilotų, nejudėtų, negirgždėtų ir pan. Žodžiu neišmastau. Su lagėm aišku viskas papraščiau, bet vėl klausimai: 1. ar lages tvirtinti prie bloko (pritvirtinsi vėl gausis garso tilteliai ir smūginio garso neišvengsi), 2. ką pakišti ir kokio storio po lagėm ir ant jų. 3. Ar medžio drožlių plokštes tvirtinti prie lagių (vėl tas smūginis garsas). Žodžiu, esu tupike ir gilioje filosofijoje, laukiu idėjų.

Tai ir ishvieshink ka pons rybolovas su visa savo didybe patare, apshviesk mus protus. nes ash tai nematau labai gero varianto be lagiu ar stiazhkes, nemanau, kad labai gerai butu per vata tas plokshtes kazhkaip bandyt prigrezhinet Nekaltas Ne O nepritvirtintos prie nieko jos irgi negali but… pastatysi vienam gale spinta, tai kitas pasikels… o stiazhke siuliau todel, kad supratau ish parashymo, kad nera dabar jos, grindys tiesiai ant bloko? siulychiau stiazhke plonesniu variantu: vata 2cm ir stiazhke 5cm… Ale jei labai jau negerai?.. o be stiazhkes plonai… Nekaltas na nebent lages ish 50x50 bruseliu, bet su tarpinytem vistiek storis susidaro… nezhinau ka laikytu 32x75, ta prasme zhemas platesnes lages sudet per tarpines, plokshte 22mm na i kazhkas gausis… o ant vatos be lagiu plokshtes det… Nekaltas Darbe taip sudeta ir kilimine danga ant virshaus… Nu jei uzhsimirshti, tai lygioj vietoj tikrai uzhkliuni, grindys ishsibangave labaiusiai vaikshtomose vietose ir ties spintomis… Nieko gero…

kiek gi temista idomu butu zinot turi patirties bendrastatybines ir apdailos nes kaip matau tik teorines ir nepilnos Juokiasi Juokiasi Juokiasi nes tavo paaiskinimai tikrai pavirsutiniski ir nepilni Blogai

va tai vat, su savo tik praktine patirtim chalturas tik ir gaunasi… Pati tikrai betono nemaishau ir viniu nekalu, bet patikek, kad nuo praktikos tikrai neatitrukus(ish batu matosi) Tik deja praktikoj ishtisai susidurt tenka su statybininku bukumu, technologiju nezhinojimu ir nesuvokimu kas kam tarnauja, kaip dirba… beje, labai patyre (ta prasme turintys ilgameti stazha) statybininkai net ir sau statydamiesi toookiu nesamoniu prisidaro, kad tikrai negaliu sutikt del ju praktikoj igytu zhiniu teisingumo. Tikrai zhinau kaip grindys irenginejamos ir del ko viskas daroma taip ir ne kitaip.

Tu čia jau į patį Rybolovą kreipkis, jis gi užslaptino, jis ir paviešins, jei norės.