Kaip ieiti i TV NOKIA 7163VT serviso meniu???

Kaip ieiti i TV NOKIA 7163VT serviso meniu???

Kaip ieiti i TV NOKIA 7163VT serviso meniu???Jeikas zinot ar turejot tokiu problemu bukit zmones parasykit ok?

sudėtinga teisingai klausimą pakelt?..

Man regis viska normaliai suformulavau

NekaltasReikalas tame,kad telikas be distancinio neat6sireguliuoja.Yra pamirstas kodas ir reikia meniu serviso meniu.Ten yra surasyti visi teliko reguliavimo kodai.Taigi manau aiskiau ir nebeparasysiu.

Tai kaip gi tu iesi i service mode jeigu neturi pultelio? Gal zinai koks stovi procas arba koks tv sasio nr.Pagal tai pabandysiu surasti .Bet jeigu tu nori surasti kaskoky koda pulteliui sevise tai cia yra visiska nesamoneNe Tada as nesuprantu kam is vis tau reika eiti sevice mode Juokiasi
Pradziai tau du variantai:

  1. sasis 2B-F
    PASPAUSTI IS EILES ANT PULTELIO --/- → TV paskutine laikyti 1 sekunde.Iseti is servis isjungti su pultu i budint rezima.
  2. sasis stereo plus
    MUTE,OK,TV irasymas OK , isejimas TV

Pultas tai yra,o kas tas sasio nr???Ir kur jo ieskot?Matai,problema tame,kad tai yra skaitmeninis telikas ITT,be pulto jo niekaip neatreguliuosi nei istrizaines nei spalvu neatreguliuosi.Nezinau nuo ko ir kaip pradet,man aiskino kad reikia ieit i serviso meniu o daugiau as zalias

Nekaltas

Kai reguliuoji su pultu aukstus-zemus nereaguoja i nieka.Kame esme???

Paskaityk auksciau i pirma teksta idejau du budus .Sasio nr turetu buti parasytas ant sasio .Ir parasyk ka tu nori tiksliai reguliuoti.{geometrija,spalvu svaruma ar dar ka}

Na nezinau kaip tyikslaiu parasyt.Nereaguoja kai reguliuoji garsa aukstus-zemus,nereaguoja i balansaŽliumbia

sasis FEATURE STEREO FS :
1.Ijungti TV tinklo jungikliu
2.Neilgiau kaip per 5 sek tokia seka MENU-TV-i
3.Jeigu po sios operacijos TV liks st-by reikia du kart spausti TV ir i

Atminty galima perkrauti taip:
1.Ieiti i servisa
2.Islaikant 2sek. intervala tokia seka RAUDONA,MELSVA,2,5,4
3.Nuspausti OK ir palaukti 15sek.
4.Isjungti TV tinklo jungikliu

Tai gal pultelio nevisi mygtukai veikia ?
Arba reikia perprogramuoti atminti

Dekoju labai visiems atsakiusiems,jau viskas geraiGerai

Tai pasidalink patirtim kaip pavyko sutvarkytiTaip

TVR mielai tai padaryciau,bet si problema buvo ne man o mano svogeriui.Vakar pasake,kad viskas gerai.Siaip as apie tokius dalykus esu visiskai zalias.Taip