kaip ideja?:)


kaip ideja?:slight_smile:

kaip pritvirtinai ? nupasakok viska Cha cha

masinos numeri uzdengia Nekaltas negarai Ne Cha cha

cowboy: cia ne maniskis gi, klausiu kaip jum ideja Šypsena gudriai sugalvojus tvirtinimus manau visai neblogai butu krosini tampyti i trasa, superbike ar ciopui jau netiktu. butu problem del sviesu, atsvaitu, numeriu

puiki ideja, turbut paprasciau pasidaryt nei priekaba Gerai Taip

as taip pasidares savo krosiniui-supermotiniui, bet pas mane kablys heavy duty, tai buvo gan paprasta pasigaminti,nes metalas storas. o lengvom masinom yra pirkti ebay. iveskit bike rack ir ismes daug pasiulymu. tada paziurek i konstrukcija ir nusikopijuok. kiek atsimenu, kablys turi buti priverziamas, o ne vientisas. turiu omenyje ne tas kur islenktas metalas ir burbulas gale (angliskai swan neck)sekmes. jei kas norit galiu atsiusti foto kaip as pasidariau savo

alpinestars,butu tikrai idomu pamatyt kaip pats susimeistraves.

alpinestar, imesk fotke. man labai aktualu. pati mota kaip uzsikeli? aciu va radau. ar toks pas tave?:bikerackshops.com/MBHMXCR.html

ideja sena kaip pasaulis. pilnas internetas situ racku. esme, kad jis pasilenkia per asi ir uzvarius moca, fiksuojasi pastatant i horizontalia padeti, bet kaip alpinestars rase - reik arba auto su speciliai tam skirtu lizdu (kaip taisykle remines konstrukcijos), arba automobili daryti kazkoki poremi - paprastas farkopo laikiklis nelaikys tokios mases.

mattas idejo nuotrauka, bet ten matosi tik pats remas. as ji tiesiog pats sukonstravau. beje, pas mane kablio remas yra labai storas ir pakankamai tvirtas,kad atlaikytu tokia mase. nadariau jokiu rampu, nes gana lengvai pakeliu savo motocikla. tik siek tiek gudriau sukonstravau su motociklo pritvirtinimu. foto matosi toks vamzdis, i kuri ilenda kitas vamzdis ir uzdejus motocikla per sedyne prispaudzia ir laikosi. tik vienas dirzas ir viskas. cia galim nukopijuoti tik ideja, bet kiekvienai masinai reiketu gaminti atskirai, nes tvirtinimas skirtingas butu. galbut ir pagaminciau. GERA IDEJA