Kaip gražinti?


Kaip gražinti?

Sistema: ubuntu 8.10 gde Buvau laikinai pašalinęs laikrodį iš “sys tray”. Kaip jį gražinti atgal?

Jis ne “systry”, o pačiame skydelyje, dešinį klavišą ant skydelio ir “įdėti į skydelį” (add to panel). Ten jau rasi laikrodį.

Tai į skydelį jis dabar įdėtas, o norėčiau jį nustumti už tos juostelės, kur jis ir buvo instaliavus ubuntu.

O tai paspaust desiniu peles ant laikrodzio ir nuimt varnike nuo “Prirakinti prie skydelio”, po to vel desiniu peles ir “Perkelti” nemoki?

… ja2ble ŠypsenaNeleidžia taip permesti per tą “bortelį”, kuris skiria paleistas programas nuo įdėtų į skydelį.

Tai ir ta skydeli atrakink, po to uzrakinsi po perkelinejimu abu. Cia juk linuxai, o ne windai - kaip nori, taip pasidarai. Dar nepatingek desiniu peles ir Savybes panagrinet Mirkt

Branduolio kompiliavimas padetu Šypsena

Ne skydelį atrakinėt reikia, o System Tray, Garso reguliavimą ir skirtuką. Tada su komanda “perkelti” labai paprastai persitemps.

C4H10 > man atrodo, tau pradzioje smegenis reiketu susikompiliuoti

Ačiū Cougar Alus

Galit kas pasakyt kaip ant vistos kalba default is lt i anglu padaryt?

Isinstaliuot lietuviska language packa. Jei tokio nebuvo instalinta, belieka angliska versija persirasyti (matyt)

Jei language packas suinstaliuotas, tai nebūtina jį išinstaliuot. Vista Ultimate per Regional and Language options tiesiog reikia nustatyt anglų kalbą, o Vista Home Premium per Vistalizator programą galima nustatyt anglų kalbą kaip pagrindinę.

cia jus man jauciu sakot paciu vondowsu.o man reikia tik rasomosios kalbos ta kur kampe prie laikrodzio yra kad nereiktu pastoviai kaitaliot is lt i eng…

O tai kam tau ta anglų išvis reikalinga? Dėl !@#$%^&*()+ ??? Šituos parašysi su dešiniu Alt + Shift + ąčęėįšųū90ž

siaip tai si ctrl + alt. O pasikeist tai ant lt spaudi desni peles klavisa -> Parametrai ir pasirenki vietoi lietuviu anglu pagrinine.

O kokių gerų kombinacijų atradau Juokiasi