Kaip geriau padarius

Aš irgi Rydai

Taurė

niekada to nesu dariusi…Nekaltas

O Tu nepastebėjai, kad Tau įtikti sunku Šypsena

P.S. užjaučiu tą nelaimėlį, kuriam tu prisipažinsi meilėje …
Apakęs

Xika-padaryk taip: pakvieti mane į pasimatimą o aš jau pasistenksiu suteikkti Tau galimygę išsipasakoti(na prisipažinti)Nekaltas

Kodėl nelaimėlį?Aš jau ir eilėraštį gražų išmokau ir suknytę naują nusipirkau

Nekaltas

O epitetų pasieškojai???
Mirkt

Tarptautinių žodžių žodyną nusipirkau,vadovėlį KAIP ELGTIS nusipirkau ir manau,kad gal išplauksiu-durne nepasirodysiu

NekaltasNekaltasNekaltas

Niekada nelinkiu žmonėms blogo. Patarsiu ir Tau: kai sakysi prisipažinimą Myliu neskaityk jo iš knygos - nedaug pasaulyje yra žmonių suprantančių subtilų jumorą.

To nedaryk,ano nedaryk-mandri visi

LiūdnasLiūdnasLiūdnas

xika, prisipažink ir greitai pabėk Šypsena

tai būtų toks romantiškai klasikinis prisipažinimo modelis(a la XIX amžiaus pradžia - retro visada madinga), ir nieko neįpareigojantis - jokių lovų etc.

Gėlė

Nu nors vienas maždaug normalus patarimas

TaurėTaurėTaurėo vietą kokią pasirinkti?

Tas netinka, anas blogai parašė …

Šypsena

na, čia tai jau visai paprasta Šypsena
veiksmas turi vykti protėvių dvaro sename parke prie prūdo… žydi baltos lelijos, plauko gulbės…
Gerai

Taigi va, kad gal visą gyvenimą reiks prisiminti ir noriu kad viskas būtų kaip reikiant-greit patark,ar ir pats nemoki ir tik man čia galvą suki

NekaltasNekaltasNekaltas

Dvaro nėra,o prie šešiolikaukščio kažin ar tiks?

NekaltasNekaltasNekaltas

Geriausia tai kaip nors ne visai pilname troleibuse, dar kad aplink bobutes girdetu tada jis jau tikrai niekur nedings.Susileis is karto. Taip

Gyvenime būna taip: arba greit, arba gerai, arba pigiai Mirkt

Rinkis Šypsena

xika tau pavyksMirktNekaltasKietas

P.S. bet kuriuo atvejuKietas

________________________________-
ČIA JAU KVEPUIA PRIEVARTABaisuBaisuBaisuLiežuvisJuokiasi

Ar su galva viskas gerai,Otmorozkai?Manau,kad ne

Kai Moteris pagauta aistros skesta palaimoje, is jos lupu issiverzia svelnus garsas: beprotis…