Kaip galima itikinti tevus kad leistu isiverti auskara i lupa?!

gerai daro, kad neleidžia Nekaltas

Nesiverk, neverta. Noras trumpalaikis. Praeis porą metelių ir nebereiks tau to auskaro… Nekaltas Laimingas

apseisi be auskaru Cha cha

turiu asukara liezhuvyje. tikraj nesiverciau i lupa…negrazhu man… be to, nusprendzhiau kad man auskaru jau gana Cha cha

Werkis! Pati turiu auskara lupoje (jei idomu-mano profailo foto). Man labai patinka. Tikrai grazu. Bet kiek zmoniu tiek ir nuomoniu. Man irgi tewai neleido…bet galiausiai isiweriau,paskui pasirodziau mamai ir ji pasake: “wow…kajp grazu…buciau jauna irgi isiwerciau.” ir ji pati turi bamboj auskara;] nors pries tai buwo labai pries ta mano auskara kokius 2 metus;]] as ji jau turiu isiwerus nuo sios wasaros…labai faina.ir nesimaiso.ir neskauda ir walgyt patogu. tik wa pirma sawaite sunkoka buwo ;]] bijojau kad iskris ir prarysiu;D taigi pirmyn! jeineikalbesi-paimk ir isiwerk ;> is namu neiswarys. blogiausiu atweju-pasakys kad issiimtum. bet bent jau zinosi,kad pabandei :> sekmes.

Pfff, as jau geriau visa lupa auskarais susivarau, negu i bama veriuos auskara Baisu Net pas musu miestakaimy ir tai kas antra Moteris slykstyne varo su isvirtusiu pilvu ir demonstruoja savo auskara Pavargęs

nieko chia tokio…mano tevai pries tai nusistate…bet prasiveriau be ju leidimo…panesiojau kol nusibodo…net nepamate… Taip

aš irgi norėjau auskaro… į antakį Cha cha pasinervinau pusę metų, patąsiau tėvams nervukus, ir ką, rezultatas - net baisu pagalvot, kaip man tokia mintis galėjo šaut į galvą. mano patarimas - nepaskubėk, viską gerai apgalvok, nepasiduok tam kirbančiam norui. vat. už savaitės tikrai tas noras nepraeis. tai va,vertis nepatariu.

haha, verkis ir viskas. aš tattoo tuoj darysiuos. tėvams tik pasakiau, o jų nuomonės neklausau. aš darysiuos - ne jie. aš ją turėsiu - ne jie. ant mano kūno - ne jų.

pirmiausia priklijavau magnetuka prie lupos, mama galvojo, kad tikras, kai pasakiau - zvenge. ysiveriau tikra - galvojo, dabar jau galvojo, kad netikras - vel isduriau. kai pasakiau, kad tikras, pasake “gal ir grazu…” as nesiojau, ne ji. bet atsibodo.

na pabandyk isprasyt,o jei ka isiverk nebus ka tevam daryt susitaikis…bet kai eisi vertis dar pagalvok jei istiesu labai jau nori tada verkis

nesiverk slykstoka… ir visam gyvenimui toks maziukas sh liks… bet jei jau uzsispyrej, nu tai paaiskink tevams kad cia tavo dabartine uzgaida ir jeigu yra supratingi tai tegu leidzia, jeigu protingi ir laikosi savo nuomones to daryti tau neleis. as uzh tavo tevus Gerai Juokiasi sorry…

jei labai nori tai isiverk, ir tevaj nieka negales padaryt Mirkt

niu net nzn… manieji leistu man, bet vis neprisiruoshiu isiverti. Seip, jeigu tevukai nusistate tai nebent maishtauk(kas gali baigtis dar blogiau) arba apseik be auskariuko Šypsena

norejau auskariuko i liezuvi Girtas motina atneshe bifki literaturos paskaitinet Apakęs …jau nenoriu Ne Cha cha Baisu

aš patarčiau tavo tėvam nedaryt klaidos ir neleist tau daryt nesąmonių

o tu verkis i ta lupa, kuria slepia kelnaites Cha cha nereikes nieko itikineti Cha cha

neklausyk tu ju,nueik prasidurk lupa ir vyskas… Cha cha

galima galima ytikinty Taipas ir versiuos y lupa…:>~ mamka leidzia i vsio tecio nuomone neydomi Juokiasijuik neisraus tau to auskariuko jej ysiversi Nekaltas taj kame problema…kaj zmogus lab nori ir deda pastangu…viskas ymanoma Liežuvis

as irgi nematau Nekaltas o jei jau lb nori, taj nekreipk demesio i tuos tevus, isiverk, kai jau busi isiverus parodyk, gal is namu neisvarys, turbut Laimingas