Kaip galima itikinti tevus kad leistu isiverti auskara i lupa?!

Kaip galima itikinti tevus kad leistu isiverti auskara i lupa?!

Uztarkit mane kas nors kas turit nekalta auskareli lupytej Liūdnaspaskuij tevam parodysiu gal pades? ???maldauju!!!ar tai taip blogai kad mielieji teveliai taip pries nusistate?

mergyt,nesiverk tu i ta lupyte…po to pasigailesi…anksciau ar veliau norai pasikeis…beje auskaras lupoje jau nera labaj madingas dalykas,o ir bahuram nlb patinka auskaruotos panos… Ne geriau i bamba verkis! Liežuvis

O kam tau to auskariuko?? Nematau aš čia jokio grožio…

na jei tikrai labai nori tai prasyk… vistiek nepavyks… (is patirties)

o tu isiverk ir tiktadaparodykir ka padarys ??? Cha cha nieko Liežuvis nu bent jau mano tevai Nekaltas sheip pati noreciau i liezuviuka bet veliau sako negalima daug ko valgyt Nustebęs

ash irgi noriu auskarelio i lupa arba i bamba Cha cha tu isiverk o poto nueik pastevus ir pasirodyk? Cha cha jie susitajkys Cha cha

susitaikys sakai? na priklauso nuo tevu tipo…o ju buna visokiu… Nekaltas vieni susitaikys,kiti lieps issiimti auskara ir uzauginti skylute,treti ta pati dar prides kokio aresto ar siaip kokiu bausmeliu… Juokiasi nzn ar lb apsimoka rizikuot…

nu ash kaip prasiveriau tai puse metu nezinojo Girtas poto pasake,kad nenesiosiu,bet vistiek nesioju… man taj tas pats…

Nu ir nuvemei PavargęsI bamba? Pavargęs

bus tau po to skyle palupy, kaip atrodydi? Blogai pamastyk geriau

mano drauge irgi kazkada norejo auskaro i lupa, bet as dziaugiuosi kad jai neleido tevai…su tuo nesutikau ir as…hmmm kazkaip nelabai noreciau kad ji isivertuauskara… Nekaltas man tai nepatiktu… Nekaltasnors poziurio i ja aisq nepakeistu

na man tai labai grazu kai panele turi auskariuka lupos sone,o ne per viduri,nes labai jau per viduri yra nuvalkiota…pati labai noriu vertis…nes tikrai liabai liabai miela…ir bernam patinka panos su auskariukais tik kad ju nebutu per daug…i bamba nesiulyciau tikrai vertis nes kas antra fifa vaiksto…o jei tau idomu…pati buvau prasiverusi be tevu zinios i liezuvi…1 men nieko net nepastebejo…o lypa tai jau sunkiau paslepti…gal geriausia butu pakalbeti su tevais ir viska graziai paaiskinti…galu gale gali mama nuvesti i salona ir jai labai graziai vereja pasakys kad tai nieko blogo ir labai madinga,jos moka lecinti Taip

na sakyciau , kad visai seksualu , zymiai geriau , nei i lupa i lupa isvis nelaime

manau neverta vertis,nes patikek mani, po 2-3 savaiciu vistiek ta auskara issiimsi! as issiemiau,mano drauges ir… Ne jis ziauriai uzknisa!!!

Man i bamba banalu ir apskritai lieva. Gerewsia - i liezuvi Gerai Cha cha

as manau, reiketu bent metelius palaukt Nekaltas o tada jei noras nepraeis ka nors galvot Mirkt juk visdelto zadi zaloti savo kuna Baisu o paskui ali likt randai, manau reiketu labai gerai tai pagalvot, o ne tai, kad madinga, ir as noriu Liežuvis apskritai pagalvok ar tau dar tas auskaras tinktu, nes tinka tikraj nevisiem, ipac i lupa Laimingas taj ziurek, nepadaryk neapgalvotu sprendimu, kad paskui netektu gailetis Mirkt

As tevo vietoje uz tokias nesamones… Baisu

eik tu banalybe Mirktgeriausia is vis niekur nesivert Nekaltas

Veee tas auskaras Veee Veee Veee Veee Veee