Kaip dažnai matote savo antrą puselę? Pliusai ir minusai?

Kaip dažnai matote savo antrą puselę? Pliusai ir minusai?

Asmeninė patirtis parodė, kad nuo pat draugystės pradžios matantis kiekvieną dieną toli nenuveda, nes tada jau nebemoki būti atskirai ir bet koks atsumas išskiria… O kaip jūs? Kaip dažnai matote savo Širdis Vyras ar Širdis Moteris ??? Kiek laiko praleidžiate kartu? …Ir kiti pasvarstymai šia tema Mirkt

musu santykiai jau tesiasi 5 metai. atskirai ilgiausiai buvom maksimum 2 dienos ir tai tik pora kartu. taciau santykiai musu yra toli ne idealus. jauciu kad pavargom, kad reikia tikriausiai pailseti, taciau vyras priesinasi musu poilsiui atskiram, ilgesniam nei vienos dienos laikotarpiui…

Man tas ir nutiko, kad savajam po 2metu pasakiau jog noriu siek tiek pabuti atskirai (nors mes ir dirbam ir studijuojam kartu). Bet tiesiog jauciu kad man reikia pailset ir susivokti savyje…

Savo antra puse matau tik savaitgaliais, anksciau buvom istisai kartu. Is pat pradziu budavom issilge vienas kito, o dabar kartais net ir per tas 3 dienas sugebam susipykti, ko gero ipratom. Aisku pasiilgstu ir laukiu to savaitgalio kaip sventes, net daugiau visur kartu pasikulturinam ko anksciau nebuvo. Mirkt, kai susitinki retai, daugiau ta zmogu pradedi vertinti , aistros daugiau, kitaip i ji ziuri,smulkmenos del kuriu anksciau pykdavomes jau jos nebereiksmingos tampa, pradedi pastebeti ko anksciau nepastebedavai, koks jis idomus .Nezinau jeigu kas paklaustu ar tai yra gerai kai atskirai?Na tiesiog tie reti pasimatymai turi savu pliusu ir minusu, taciau jeigu butu seima - nenoreciau , kad mes su vyru tik savaitgaliais matytumemes - taip kad ateity planuojam gyventi kartu Mirkt

Matau kas 2-3-4-6savaites - priklausomai kada ji isleidzia is Vokietijos. Paskutini karta buvo 6 savaites uzsieny ir 2 savaites namie, dabar tikiuosi 3 savaites bus isvykes. Nezinau man tas issiskyrimas labai neturi reiksmes, tik, jeigu ilgiau - 6 savaites, tai labiau pasiilgsti. Nervina tai, kad negali didesniu sprendimu priimti…

nu nezinau - pakankamai buname atskirai - visa darbo diena atskirai, tik vakarai, ir tai ne visi, kartu - tai kas cia yr? O dar jei jis i komandiruote tai as Žliumbia pirma diena, o po to Šypsena, o po to Cha cha, tada pailsiu pasilakstau - kai grizta vel Apkabinimas Širdis BučkisSiaip jau neisivaizduoju jei netureciau ne kiek laiko sau. Bet sau uztenka dienos. O atostogauti atskirai dar mintis nekyla Ne (beje mes pazistami jau 5 metai, is ju 4 vede Cha cha)

mes prieš kelias dienas atšventėm 1 metukus draugystės (pažįstami esam 5 metus). tai per tuos metukus atskirai esam labai mažai buvę. atskirai tik darbe esam, o vakare susitinkam, savaitgaliais ištisai kartu. vienu žodiu, visur kartu. būna, kad nesimatom vieną dieną, tai po to jau taip pasiilgstam vienas kito. būna net nieko neveikiam, bet vistiek kartu gera.

Taip Taip Taip labai suprantu Laimingas Gėlė

mudu su natraja pusele Širdis matome tai kone ne kasdien. jei neussiverte darbais tai butinai susitinkame Apkabinimas nepasakyciau kad tai blogai jie reikia tai kartu galim pabut atskirai bet tik kokias kelias dieneles Tūsasmanau jei santykiai suprasteja tai nepades nei tie reti susimatymai nei kas Laimingas

Viskas labai priklauso nuo abieju patrneriu. jei Vyras ar Moteris labai pavydus tai tragedija gaunasi. mano Vyras jau nesveikai stresuoja, matomes kas 4-5 savaites. dabar reikia man 4 dienom su reikalais i londona, tai cia vos ne krizines diskucijos. bet is esmes tie retesni pasimatymai visai nieko Cha cha. 2 dienas po eilinio atsisveikinimo stogas vaziuoja, po to jau vel sugrizti i realibe ir dar po savaiteles net labai liux viskas atrodo Kietas

as savaja pusele maciau 22 menesius atgal…Pliusiai - pasiilgom vienas kito nezmonishkai Myliuminusai - telefono saskaitos Apakęs ir visa kita Flirtas

Na mes matomės kas vakarą plius savaitgaliai. Cha cha Aišku būna jam komandiruotės, kursai po savaitę ar dvi-tada man ,laisva koja" tipo. Nors tiek tos laisvės kai du vaikai prie kojos pririšti. Cha cha O šiaip tai mėgstu pabūti viena namie-ypač savaitgalį. Iškomandiruoju šeimyną pas anytą…pailsime visi. Mano vakaras yra penktadienio-vyrui net klausimų nebekyla, kad manęs nebus namie. Taurė Kartu gyvename jau 10m. todėl gerbiame vienas kito norą pabūti atskirai.

pas mus irgi panasiai, matomes labai retai Žliumbia , bet kai grizta- nesiskiriam nei minutei Apkabinimas