Kaip auginti auksinę žuvelę?

Kaip auginti auksinę žuvelę?

Gavau dovanu auksine zuvele akvariume “burbule” Cha chaTaigi prasau Jusu pagalbos. Kaip ja priziureti, kaip maitinti, ka daryti jei savaitgali nebusiu namie (ar maisto tokiu atveju ideti daugiau?), ar jai nereikia nupirkti drauga/e? kiek laiko si zuvele gyvena, kas akvariume turetu buti kad jai butu linksmiau ir t.t Dekoju is anksto Šypsena

Butinai turi buti aukso imesta Mirkt Cha cha

Juokiasi Juokiasi Juokiasi

jau buvo tokia tema, pasieskok

Pas mane enciklopedijoje tik apie ju istorija parasyta… Liūdnasgal pasiieskok kur nors internetu ar literaturoje

Šioj temoj yra kelios nuorodos [bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/140809.16 1-=(210571960](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/140809.161-=(210571960)

Nusipirk sauso beriamo maisto specialiai auksinems zuvytem. Kainuoja ~2Lt MirktGali idet dirbtini augala (gyva suvalgys tuoj pat Kanda) Vanduo turi but vesus (cia saltavandene zuvis) Del draugo…net nzn…kiek pas tave litru akvoj? Nekaltas Siaip auksines daug s.ika, daug deguonies sunaudoja…todel baisu kad nebutu per amzai jom vietos…o didele tavo zuvyte? Nekaltas

Del savaitgalio - jau geriau alkana zuvis, nei persivalgiusi. Maisto daugiau mesti neapsimoka, nes supus… Imeti tiek, kiek visad valgo - siaip LABAI mazai ir tiek… Gali diena kita ir nevalgius isbuti…

pas mane tai akzkosk maistas kuris nepuva, tiesiog nuseda ant dugno Nekaltaso siaip zuvim sveika padaryt karta per savaite iskrovos diena, tai jei savaitgali nebus paserta, tai ja tik isgelbes nuo persiedimo Cha cha

Nusipirk sauso beriamo maisto specialiai auksinems zuvytem. Kainuoja ~2Lt MirktGali idet dirbtini augala (gyva suvalgys tuoj pat Kanda) Vanduo turi but vesus (cia saltavandene zuvis) Del draugo…net nzn…kiek pas tave litru akvoj? Nekaltas Siaip auksines daug s.ika, daug deguonies sunaudoja…todel baisu kad nebutu per amzai jom vietos…o didele tavo zuvyte? Nekaltasmaista gavau kartu su zuvyte Cha cha akvariumas tai maziukas, nu sakyciau iki 5L. Kaip suprantu jis per mazas, tai reikes galvoti apie kita, tik koki nzn? Nezuvyte tai kokiu 3 cm. va man idomu ar jai reikia kompanijos ar jai ir vienai gerai? Ir siaip as noreciau tureti kokia 2-3 zuvytes ir nedideli, kuklu akvariumuka, nes nelabai turiu dideliam vietos. Drovuso sakai, jei gyva augala idesiu, suvalgys ???

akvariumas.lt/zuvys/cyprinidae/carassius/carasius_auratus_a uratus.shtml

maista gavau kartu su zuvyte Cha cha akvariumas tai maziukas, nu sakyciau iki 5L. Kaip suprantu jis per mazas, tai reikes galvoti apie kita, tik koki nzn? Nezuvyte tai kokiu 3 cm. va man idomu ar jai reikia kompanijos ar jai ir vienai gerai? Ir siaip as noreciau tureti kokia 2-3 zuvytes ir nedideli, kuklu akvariumuka, nes nelabai turiu dideliam vietos. Drovuso sakai, jei gyva augala idesiu, suvalgys ??? Apakęstai apie antra zuvi gali tik pasvajot, sita irgi ilgai negvens Mirktjei jau nori mazo kuklaus, nusipirk burbula bet 20-25 litru, ten gal ir galesi kokias 3-4 mazutes zuvytes laikyt Mirktsugraus Taip jau isbandyta Taip Kanda

na zinoma i dabartini akvariuma as antros zuvytes tikrai nepirksiu Ne cia as sakau jei tureciau didesni, tada pora zuvyciu butu ok. o kiek kainuoja tas akvariumas, mazdaug?

mano apvalus, 20 litry kainavo 21 Lt Mirkt