Kaip atstatyti gamyklos nustatymus monitoriuje

Kaip atstatyti gamyklos nustatymus monitoriuje ???

Iskilo beda. Buvau palikes kompa neisjungta ir reikejo man iseiti. Pareinu ir ziuriu, kad monikas (Samsung SyncMaster 765MB) nureguliuotas bile kaip Apakęs Pasirodo buvo atejus pussesere su vaiku (5 metu) ir tas pazaide Cha cha Meginau atstatinet rankiniu budu, bet kazkaip nesigauna. Tai tas kampas kreivas, tai anas ir bb gaunasi Šypsena O gal kas turit toki pati mokina ir galetu atsiust nustatymu skaicius ar kazka tokio ???

paskaityk instrukcija Šypsena

Tai, kad atrodo neturiu Šypsena

aha, pas mane irgi tokia pati beda. reiks vakare instruksija paskaitnet, bet abejoju ar bus kas i tema ten. degauss aisku nepadeda…
monitorius jei ka LG 795 FT Plus.
gal dar kam nors teko susidurt a?

niekada nebuvau su tuo susidūręs. pagal nutylėjimą kiekienam monike turi būti reset funkcija. tik paieškot reikia

pas mane
SyncMaster 757 NF
per meniu eini i Advanced skyriu ir pasirenki Recall
Use the recall feature to reset these monitor settings to their original levels: Position, Size, Pincushion, Trapezoid, Parallelogram, Pinbalance, Rotation, Clear Moire

hm, radau ir as ta recall/ bet jis pas mane gali but tik on arba off. kaip bepadarytum nieks nesikeicia…Liūdnas

Ir as radau. Padariau OFF tai susimazino ekranas reikejo is naujo istaisyt. Lyg niekas ir nepasikeite Nekaltas Bet vistiek visiem aciu nors uz tokia pagalba Šypsena

mano moniką irgi mažvaikiai nureguliavo, bet tokio gero rezultato, koks jis buvo kai tik pirkau moniką, jau neatstačiau Liūdnas

Nusipirk nauja monitoriu!

LCD tipo monikams yra auto reguliavimas kraštinių, gal yra softas ir CRT monikams Nekaltas

Jo geras pasiulymas Šypsena Gal paremk pinigais Nekaltas

Man buvo daug problemu su crt monitoriom, paciam pataisyt neisejo, teko vezti i bms (gerai kad garantija nebuvo pasibaigus). Patvarke.

nu blyn, mano monitoriui garantijai seniai pasibaigus, bet dar tikrai nesiruosiu jo atsisakyt. ir aplamai manes lcd nevilioja…
kazkas gavos su tuo recall, bet vistiek dar liko nedideliu iskraipymu. siaip ar taip, aciu uz pagalba.