Kaip atskirti pazystamus nuo draugu

Kaip atskirti pazystamus nuo draugu ???

Kaip atskirti pazystamus nuo draugu? Kuri gali laikyti draugu o kuri tik pazystamu ???Visa laika galvojau, kad vienas zmogus yra musu seimos draugas.Taip stipriai vakar mane pavede, kad dabar susipainiojau …
nejaugi ji niekada nebuvo musu drauge? Ji tik pazystama? Ar nepatikima drauge, kuri isleto virs gera pazystama, paskui pazystama, o paskui niekas?

Geriausias lakmusas - laikas… I bėdoj daug kas paaiškėja.

Ai, pas mane yra tokia viena drauge, kuri pastoviai slapiu skuduru pries veida mojuoja, o gink dieve, save laiko pacia fainiausia drauge. Ech, mes juk nepakeisime zmoniu…

pasakykit greitakalbe :
drauges draugas zvairas draugo drauges dairos Cha cha

Paprašyk pagalbos ištikus bėdai. Greitai atsirinksi Taip

Jeigu klaustum, kaip pagaminti šaltibarščius, daugelis tau galėtų sudiktuoti sudėtines dalis. Tačiau šis klausimas recepto neturi. Tik pergyvenusi daug įvairių situacijų galėsi suprasti, kas tikra, o kas ne. Nedaryk išvadų iš vienos situacijos, nes jos gali būti klaidingos.

Man patiko posakis- geriau tureti priesus, nes zinai, ko is ju tiketis…

pazystamiems zhmones nekelia tiek reikalavimu, kaip draugams.
Va ir pievele rasho: paprashyk pagalbos - suzhinosi. Nes draugas juk p r i v a l o pagelbeti, jis privalo ishklausyti, privalo kazhka padaryti ir t.t. ir pan.
O ar zhinai priezhastis, kodel pavede? Gal jai neatrodo, kad pavede? Gal dar balazhinkas…

Gerai

nu nebutume ta pachia diena gimeCha cha
ash sakau teip: dieve, apsaugok mane nuo draugu,
o nuo prieshu ash pati apsisaugosiuMirkt

… jei ji tikrai buvo drauge, kaip kazkas anksciau rase, nereiketu daryti skubotu isvadu…
… bet juk taip daznai mes maisom savokas tikri draugai ir tik draugai (t.y. pazystami), o kai paveda pastarieji, ir netaip skaudu buna, juk is ju visada maziau tikimes …

Dabar populiariau sakyti - pasidalink su draugu savo laime ir sėkme. Jei nesužibės pavydas ir neapykanta akyse, o pasidžiaugs kartu su tavimi - tada tikras draugasNekaltas

mane pavede po 8 metu draugystes … nuo to laiko nebeturiu draugu(iu), turiu tik pazystamus(as). tiesiog visada reikia buti atsargiai Taip

Cia Napoleonas taip sake. Taip kad neprisikirk svetimu sentenciju sau Mirkt

Draugas labai slidi savoka, todel visada verta prisilaikyti saugios distancijos ir elgtis taip, kad is visu bedu galetum isisikapstyti be svetimu pagalbos, tada ir draugai bus draugais, kai nereikes patikrinimo ar jie tikri draugai.
Pagalbos prasymas , kaip ir pinigu skolinimas - geriau duoti, negu prasyti.
Labai labai retai sakau kam nors "tu mano draugas" (mano draugiu zmona netoleruotu Šypsena )ar pan.

Jei nori nebetureti draugu, paskolink jiems pinigu.Nekaltas

NekaltasNekaltas

teks keisti savo nuomone ir isitikinimus apie draugus.
Jau teko pakeisti apie meile, tai apie draugus manau nebus taip sunku Drovus
as naivuole issivazidavau kad gyvenimas daug paprastesnis Juokiasi
maniau draugai lieka istikimi … o pasirodo cia tik iliuzija buvo NekaltasGirtas

paprastai pasakyta, bet teisinga…
Taip… laikas kaip lakmusas, juk draugai tie zmones, su kuriais susitinki ir po ilgo laiko nesimatymo, tai tie zmones, kurie nepamirsta tavo gimtadienio, tai tie, su kuriais susitikes visada turi apie ka pasikalbet…

Bedoj ar extremaliose gyvenimo situacijose irgi daug kas paaiskeja, pasimato tikrieji veidai… siaip mano tarpe yra draugu, kurie buvo mane nuvyle karta… kita… taciau ivertinu ju gerus poelgius, teigiamas savybes ir tai daznai kompensuoja ju kai kuriuos netiketus poelgius… galeciau nesioti skauduli sirdy, bet juk gyvenimas per trumpas, kad eikvociau savo mintis neigiamoms emocijoms… Beje, mes, zmones, daznai esame linke moralizuoti kitus, neatkreipdami demesio i tai, kad gal ir patys ne visada teisingi ir geri buvome draugu atzvilgiu, lygiai kaip ir jie kartais paveda ar nuvilia mus… As stengiuosi tai ivertinti ir nepykti ant ju, juk galu gale mes visi zmones, o juk klysti zmogishka…

Pazistami tie su kuriais gali buti ir linxma ir gera ,bet drauga pazinsi tik bedoje…draugas gali net gywybe paaukoti…Šypsena

Dabar labai mazai yra zmoniu, kuriuos gali vadint draugais, dazniausiai jau galime vadinti tik pazystamais, nes ne visi bemoka but draugais. Kartais net geriausi draugai padaro taip, kad neuzmirsi per visa gyvenima…

Aij nezinau, as turbut nepataisomas optimistas Nekaltas Neturiu l.daug draugu, bet tie keli jei nuviltu ish tiesu butu skaudu Žliumbia Nes labai jais pasitikiu… O ir situaciju pakankamai buvo. Ish tiesu, kartais pagalvoji, kad pakankamai sunki nashta yra buti draugu, nes TURI padeti. Ish kitos puses juk padedamas giliai viduje tikiesi, kad ir tau bus padeta sunkioje situacijoje Nekaltas