Kaip atskirti kada jau isimylejai, o kada tik jauti zmogui simpatija, trauka??

Kaip atskirti kada jau isimylejai, o kada tik jauti zmogui simpatija, trauka??

Man iskilo tokia dilema, istikruju… Susipainiojau… Kaip suprasti kada zmogu isimylejai, o kada tik jauti simpatija, trauka…? Nustebęs Nes nekarta man yra buve, kad atrodo zmogu dievini tiesiog, nu tikrai myli, bet tik jis kazka ne taip padaro ir vsio, visi jausmai kazkur isgaruoja! Vadinasi tai nebuvo meile?! ???

nu zhinok ir ash shita problemele savo mintelese narplioju…myliu,simpatizuoju ar tiesiog pripratau prie mielo zhmogeliuko…sunku nusakyt diagnoze sau…ui sunkukukuku…sudurnau kiba?Šypsena

jei myli zmogu… kiekviena diena be jo prailgsta… atrodo ne diena, o metai… kiekviena minute brangi su juom, bet cia pradine stadija, paskui meile, tai netik jausmai , zodziai, bet ir atsakomybe uz ta zmoguŠypsenaTiesiog su tuom zmogum yra smagu gyvent, planuot ateiti ir kiekviena ryta pabudus salia jo pasakyt; laba ryta mielasis(-oji), as tave myliuŠypsenaTaipTaipTaipApkabinimas

kai pimp… stovi tai patinka ji o kai ne tai insimylejaiLabas

Ta trauka ishlieka,kada Širdis,net jei mylimasis pasielgia kvailai.Bet nustatyt akimirka,kada trauka perzengia i kita lygmeni-meiles,dievazi,labai sunku.
Uzsideda akiniai “roziniai” ir tada visos ydos yra ne tokios jau baisios.Tik paskui,kartu gyvenant,jos vel ishryshkeja,ima erzint.Kaip to ishvengt-atskira tema.LabasTaip

vadinasi tai buvo pasimylejimas Juokiasi

nu gerai, dabar zhinosiu…nrodei kriterijus jausmo nustatyymuiCha cha nors ishtirko kiekvienam kitaip tie jausmai ir busenos pasireishkia…ash vistik dar dvejoju…Nekaltas

paklausi saves ,jei tau nieks neatsako ,blogai, geriauis pasikalbet su protingu zmogumi su savimiŠypsena jei ir toliau nezinai:
tada sapnuose saves klausineji… kol … supranti ka jauti.

O man vistiek niekas nepaaiskejo… Ne As jau neaisku kiek saves to klausineju, bet nerandu atsakymo! Todel jusu ir klausiau…

Matai,sirdele,cia jokios skales nera.
Taciau vis tik pabandyk pagyvent 2 savaites be jo ir viskas labai greit paaiskes.
Manyciau,gal taip pat svarbu,kaip jis i Tave ziuri?NekaltasNekaltasNekaltasNekaltas

Ta prasme, as ir gyvenu be jo jau gera menesiuka (jis JAV), ir galvoju ar verta man jo laukti ar ne… Noriu atsipainioti savo jausmuose.

kai gyvenimas sushudeja, vadinasi isimylejai.

emiau ir patikejau.
p.s. See you in five years. Papasak tada apie planu issipildyma.

O jeigu taip-as pirmosiom dienom be jo negalejau, o dabar po menesio jau galiu tai ar tai meile?

Indio, meile neplanuojama penkis metus i priekiŠypsenaMeile reik dziaugtis ir ja saugot, o tada ir po penkiumetu apie ja galima pakalbetŠypsena

Manau, kad kai su tiksi Ta tikrajy, tai tikrai suprasi, nebutinai tai turi paaisketi per pirmus tris pasimatymus. Aisku, jei pazintys ilgiau niekada neuzsitesia, tai gali ir likt nesuradus ir nesupratus.
ŽliumbiaBeje, jei zmogui nejauti jokios simpatijos, tai nemanau, kad yra sansu ysimylet, o ka jau apie meile sneket!!!Vienas kito pacioje pradineje pazinimo stadijoje neskubek teist zmogaus uz zodzius ar poelgius. Kam nervintis, jei jis tau gal net ir nepatinka. Kai prades kirbint pasirdzius , galesi pradet pliusus skaiciuotiCha cha

Dar po menesio ir veido neatsiminsi
O is tikruju, jei jav jis ruosiasi buti laaaaaaabai ilgai, o tu ten vaziuoti nesiruosi, tai laukti nepatariu, nes gali raguota liktŠypsena Nors ziurint kaip jus LT bendravote, kiek pazystami ir t.t.

kai tikrai įsimylėsi tokie klausimai nebeiškils…Šypsena

Pasakyk man, kuo keistusi tavo poelgiai, savijauta ir bendravimas su tuo zmogum IVARDINUS sita jausmo skirtuma?