kaip atprasti keiktis???

Juokiasiis tikro tai nzn… Juokiasiman geda, bet paklausiu Šypsena

Ignoruojunx pyysk

na vistiekm dabar jau taip skaitos Šypsenao kas del Labas - tai elgiasi jis kaip koks 14 metu isskyrus kakucio ar siaip kokio nesamoningai suvelto nieko doro ir neparaso Nekaltasis profailo matosi normalus bahuras - bet… Nekaltas

banas tai bananas Ignoruoju tik sutrumpintai,kol neissitrauki,tol su tavim niex nesneka. cia zaidimas tox.

sunau Labas=mentas= Ignoruoju kaka Veee

tai va pabandysiu apsviest Šypsenajis duodamas bangieciui forume ar klube - tiksliau moderatorius pamato kad koks nors bangietis elgiasi piktybiskai ar kvailai:floodina,kepa temas(nesamoningas). tada jis paprasciausiai uzdeda tam kenkejui bana ir jis negali rasyti sitame forume ar klube zinuciu,o tik jas skaityti Mirkttodel ir sakau neprisizaisk Nekaltas

geraj geraj… pamelavau… man ne 20… man 18… patenkinti??? Liežuvis

a - tai del to jis cia toks nekalbus Cha cha

kodel mes turim but patenkinti? vaikams laikas miegot Labas

aciu Šypsenapasistensiu Šypsenatik jei as busiu Girtas ar galesiu moderarorius perspet kad as ne savam prote ir kad nedetu bananu del girtu nesamoniu?a? Nekaltas Angelas Šypsena

nepadės.

vaikams negalima but Girtas

18 mne uze… xaxa… man jau netgi po 22.00 galima luke but Kietastaj kad jei man 18, taj nereiskia, kad ash jau ajnu miegot Kietas Šypsena

woozga - girdejai ka moderas sake - nepades neblaivumas nuo atsakomybes neatleidzia Mirkt

galima galima Šypsena

sunau gal ir del to. juk i policija su dideliu iq nepriima…nors pasitaiko isimciu…

pirma protinga mintis Gerai

Nustebęstai tada nelysiu i banga Girtas, isvada ŠypsenaLiežuvis

ajkit jus Juokiasiuzvartet mane cia visiskai… Šypsenabet as nepasiduosiu… Kietastu skyri kur kablelis, o kur ne? Liežuvis

gal pora metu is viso nelysk…