kaip atprasti keiktis???

Bitute cia turbut is po audringo savaitgalio neatsigauni Šypsenaarba prasideda gruzas pries nauja darbo savaite Šypsenauzjauciu Apkabinimas

tj ko tada mane skriaudi??? Liūdnas

woozgla - nejuokink kad tau 18 Mirktbent pagal kuriamu temu ir pasisakymu tematika nesimato Apkabinimasgal laikas suaukt ir nustoti svaikt? Nekaltas

woozgla neskriaudziu

Liežuvis, Perlaz… Liežuvis

niu taj per kuo daugiau, tuo geriau Juokiasina, imk Šypsenamano kuno galunes Šypsenaleidziu Šypsena

gilei sirdyje dar mergaite Cha cha

vis tiek gaila trint toookia frazele… nes jei parasau tai parasau Šypsena

sunau…kad neaudringas… ir nereik man i joki darba… tik sekmadieniais vienas zmogiukas i klp isvaziuoja Liūdnas

ponelyte tu bent pagalvoji koki baisu dalyka siulai Apakęs Apakęs Apakęscia gi viena jau parasyta zinute ir vienas perlas Apkabinimasjei istrinsi ju bus jau vienu maziau Pavargęs

Labas ir tu shooduose perlauji?

na krastietis gerai Geraibe to speju as ji zinau Mirktuzjauciu - zinau kas tas yra,nieko tu iskesi Gėlė

Bitute siulau igmoruoti ji - jis pskutiniu metu isskyrus kakucius daugiau nieko ir neparaso Veeeatrodo zmogus metuose ir proto rodos turi - bet legiasi kaip koks mazvaikis kuriam galvoje vien tik perlai Veee

Pradek nuo saves. Keiskis pati ir pasaulis aplink tave pasikeis… Apkabinimas Sekmes! Labas

o gal man patinka svaikt… Šypsenaman jau taip nusibodo buti rimtaj(aisq ne bangoj Šypsena)kad man jau cia nusileiskit… Nustebęsbeje, neirodynesiu, kad man 20… Nekaltas Šypsena

perlaz… Mirkt

nereikia kazko irodinet - manau kiekvienas apie tave ir taip susidare nuomone,kad ir irodinejimai kazka pakeis Mirktbeja ar tu zinai kas yra banas? Nekaltas

kas? ash? nu moterim as saves pavadint neisdrisciau, bet bent jau iki merginos statuso jau gal daaugau… Drovus Šypsena

nu b.let kųūrva nachuui daugiau tikrai b.let nesikeiksiu Ne

sunau ne krastietis jis,tik siaip apsigyvenes Šypsena o kad zinai net neabejoju Mirkto Labas mane vakar sampanu pavaisino Niam niam be kakuciu Cha cha