Kaip aš tapau elitu

V pzdu, ir as rasiau ir rasysiu beleka…gal tadu Piano prades mane mylet ir gerbt…ir busiu tadu elitu,va…:-D:-D:-D

Piano-kad mylėtum Kolianą… Piktas

(Ni), nors ir esi elitas Žvaigždė, bet vis tiek neaiškink Piktas Širdžiai neisakysi Angelas

Ohujitelnai prasminga tema Liežuvis Sekmes auginant runkelius Juokiasi

elitas, blyn O sekretore kam Drovus

Tai gal pas jį paskui mašiną važiuoja greitoji su gaisrine - na kad nereiktų vežiotis vaistinėlės su gesintuvu…

…aha-i dar trupovozkė… Girtas

kai mokiausi suleje tai buvau pilka deme, dabar kai atleidau mokytis i kauno koledza tapau dj gerbiamu ne tik studentu, bet ir pretenduoju i mokslo guzu paroda, nes tapau itin atkaklus ir saziningas eliteietis, turintis savo gyvenimo dogmas ir atkakliai siekiantis savo uzsibrezto tikslo kaimo miescionas. Ir jus taip laimingai gyvenat kaip ir as gyvenu. ciau braskes.

Baliuk, o mes jau shulioj buvom elitiniais, o ne demelem mokyklos istorijoj Juokiasi Dirikas mane ne karta i savo kabineta kvietes pasikalbet konfedincialiai taip sakant-akis i aki Mirkt Dar muset ir dabar mane mena toj shulioj Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Gudaitis- Gudziavicius irode ,kad lietuvis parduos teva …

Kolia, gali pykti ,o nemegti gali kaip ir visi kurie stokoja pilkos mases rauksliu.suprantu tave …iklasti gali ,pakeisti -NE

…ką kiss’a irgi žydukas… Pavargęs

kodel vienas elitas taip nekenčia kito elito, tai yra žydu? Apakęs

…tai vis konkurencija… Nekaltas

As jusu klausiu,kur meile baznyciai ???

(Ni) as sveriu 96 kg ,as visas zydas,taciau sportuoju ,po pusmecio tikiuosi buti zyduku,kai pilvas taps bicepsais -gausi i aki Mirkt

…ir isduoda prigimti tik iprotis neplaut ranku po wc ir riaugejimas damu akivaizdoj

…ir isduoda prigimti tik iprotis neplaut ranku po wc ir riaugejimas damu akivaizdoj

Atstok KISSasai ne tave turejau savo durnoj galvoj:-l

Taves pasiklausius,tai gyvenimas rozemis klotas Nekaltas o siaip…pavydziu tau jumoro jausmo,ash ji jau senai prarades,o gal pas tave cia savaime viskas gaunasi? Šypsena